folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Windows XP Service Pack 3 Entegreli (TÜRKÇE)(.İso Formatında)

Windows XP Service Pack 3 Entegreli (TÜRKÇE)(.İso Formatında)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Abi bıkmadınız mı bu içine alternatif saat programı bile eklenmiş sikko XP'lerden?

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dAfidAf
    dAfidAf's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bunun tek link downloadı yokmu ?

Düttürü dünya!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Funky_Punky yok hacı ilk kez kuruyorum bıkmadım valla güzelcede bişi saat programı filanda yok güzel hafif bir sürüm bu kadar şey yüklü c sadece 3.47 gb

hacı sana kızmadım ya ayıp ediyorsun bende kotasıza geçtimde acayip pis sömürüyorum bu aralar rapid dede bekleme olayı kalkmış sanırım hani indirdikten sonra bekliyorduk ya ben hiç beklemiyom buu aralar neden se sömürüyorum kurdum ayrıca şu an kullanıyorum bakalım güzel bişi

edit: yükledim güzel ama siyah tonlar ağırlıkta olduğundan sanırım acayip gözümü yordu açıkcası görünümü beğenmedim image dan geri dönüyorum eskisine :S

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 4671 Toplam Mesaj: 24