Windowsda Otomatik Ekran Genişletme.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Windows 7 bir bilgisayarda çift ekran kullanmak adına ekranı genişlettik ve ikinci ekranda kamera izliyoruz. Simdi bilgisayarı kapatıp açınca 2. Ekranın otomatik olarak ilgili programı açmasını istiyoruz. Ne önerir misiniz. 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

İlgili programı Windows açılışında başlatmak kolay ama ikinci ekranda nasıl aktif olur bilemiyorum ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam programı açılışa aktif ederseniz, hangi ekranda kapandıysa o ekranda otomatik açılır zaten.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

çok uzun zaman önce regeditten pencere konumunun ayarlandığına dair bi'şeyler hatırlıyorum ama doğru mu yanlış mı hatırlıyorum okuyup kafamda mı kurdum bilmiyorum.. Fikir olsun diye yazdım regedit üzerine bi arastır istersen.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Teşekkür ederim. Yazılanları yarın uygulayıp geri dönüş  yaparım. Tekrar teşekkürler.

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek

Kullandığınız kamera yazılımında böyle bir parametre olabilir.

Mesela Luxriot VMS yazılımında kısayola /InstanceNumber:2 parametresini ekleyerek 2. Ekranda açılmasını sağlayabiliyorum.

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
Toplam Hit: 844 Toplam Mesaj: 6
ekran çoğaltma ikinci ekran