Winrar-Mp3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sicakbuz2003
    sicakbuz2003's avatar
    Erkek
    winrarla rar formatında sıkışrıtılmış mp3lerde enufak bir bozulma dahi olur mu?Yardım ederseniz çok sevinirim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Nasıl yani winrar ile mp3 ü şıkıştırıp ta bozulma olur mu diye soruyorsun eğer bunu soruyorsan olmaz.

Zaten mp3 ü rar yaparsan(yani sıkıştırırsan) pek şıkıştırmaz ki mp3 zaten şıkıştırılmış ses formatıdır...

İnşallah cevabını almışsındır...

Not late for nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı:

Nasıl yani winrar ile mp3 ü şıkıştırıp ta bozulma olur mu diye soruyorsun eğer bunu soruyorsan olmaz.

Zaten mp3 ü rar yaparsan(yani sıkıştırırsan) pek şıkıştırmaz ki mp3 zaten şıkıştırılmış ses formatıdır...

+1 , aynen katılıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı:

+1 gereken cevap verilmis

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sicakbuz2003
    sicakbuz2003's avatar
    Erkek
    Teşekkür ederim ben de öyle biliyordum ama bi arkadaştan aksini duyunca şüphelendim:) mp3ler sakata gelmesin
Toplam Hit: 1210 Toplam Mesaj: 5