folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless Ağ Güvenliği

Wireless Ağ Güvenliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Topic den ozur dileyerek a4tech e "eheuheuh, dedigime geldin mi amk ?" demek istiyorum. Wireless hakkinda en ufak bi fikrim de yok bu dokumanlari okiycam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    a4 wi-fi modemle sistem arasina istedigin kadar access point at tinn..ayni sifrelemeyi kullaniyorlar ben fabrikaya kurarken denemedigim yontem kalmadi oyleboyle aga girebilirsin...ama su var eger kablosuz agi kurdugun civarda benim gibi bir sivri yoksa mac filter yapsan bile aga giremezler :)...wep wpa wpa2 yi gectim...sana sunuda soylim sen agi wep ile sifrelesen bile mevcut piyasadaki programlari kullanarak kirman imkansiz biraz kafa basmasi gerek...cunku paket toplamada her ag icin farkli adimlarla karsilasacaksin...neyse universite hastanesine gidip rapor alacam...rapor alirsam temizlik yapmaya gelecen odul olarak teorik ve pratik egitim yapariz...:)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Ya olm bırak sen yine ekicen beni biliyorum. Ekmezsin insallah. WPA2 ve AES-256 nerde gördün olm acayip pahalı lan onlar. Unide falan yoktur onlardan :D
Toplam Hit: 3481 Toplam Mesaj: 14