folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless Anten Önerisi (USB)

Wireless Anten Önerisi (USB)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

istanbuldaysan usb adaptor tavsiye etmiyorum cok gurultu oluyor %80 çektigi halde 50 kb bile alamazsın paraya kıy  gürültüye duyarlı ubquiti ürünlerinden al

itsin oglum sen adam degilsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı

istanbuldaysan usb adaptor tavsiye etmiyorum cok gurultu oluyor %80 çektigi halde 50 kb bile alamazsın paraya kıy  gürültüye duyarlı ubquiti ürünlerinden al

Bende loco M5 5GHZ var. Aga çok pahalı ya. Türkiye'deki distribitörü fiyatları uçurmuş. Yurt dışında 49$ burada 220 TL fiyat biçti distübütörü.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı

Yok hocam ses yok bulunduğum yerde. TP LINK 7200 nd alacağım fakat WIN 8.1 desteği yok sanırım. Bilginiz var mı?

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    break bunu yazdı
    ustura bunu yazdı

Yok hocam ses yok bulunduğum yerde. TP LINK 7200 nd alacağım fakat WIN 8.1 desteği yok sanırım. Bilginiz var mı?

Hocam denedim mi denemedim mi bilmiyorum fakat denedim diye biliyorum şöyle yapmıştım : Sadece driverı kuruyorum yani arayüzlü bi programını kurmana gerek yok zaten Aygıt Yöneticisinden tanıtsan yetiyor sanırım ben böyle halletmiştim ( genelde win7 kullanırdım o yüzden hatırlayamadım)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

wn 723n var tp link. satabilirim uygun fiyata

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

wn 723n var tp link. satabilirim uygun fiyata

Anten yok sanırım bunda? 

@K1nsha

Hocam öyle çalışırsa tamamdır bu iş. Az araştırma yapayım :)

break tarafından 08/Eyl/14 19:48 tarihinde düzenlenmiştir

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

http://www.sanalpazar.com/Hiper-Wnu586hn-150-Mbps-Kablosuz-Ag-Adaptoru-1km__isp19714981

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Alfa AWUS0036NHA daha stabil bağlantı kurar. Backtrack için de işe yarar kullanabilirsin. NHR modeli daha uzak noktaya bağlantı kurabiliyor ama hızı daha düşük oluyor. sen üst kattan çekicem demişsin o zaman nha almanı tavsiye ederim.

TP-LINK TL-WN8200ND vs Alfa 0036 NHA karsilastirmasi yaparsak hangisi alir?

TP LINK: http://www.hepsiburada.com/liste/tp-link-tl-wn8200nd-300-mbps-n-kablosuz-2x5dbi-degistirilebilir-antenli-wps-soft-ap-yuksek-kazanimli-usb-adaptor/productDetails.aspx?productId=bd302733&categoryId=103939

ALFA: http://www.wirelesssistem.net/ALFA-AWUS036NHA-Atheros-AR9271-Wireless-N-USB-Adaptor-HOLDER-DAHIL,PR-99.html

Tplink al hocam çift anten daha çok verim alırsın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    qoqo bunu yazdı
    break bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Alfa AWUS0036NHA daha stabil bağlantı kurar. Backtrack için de işe yarar kullanabilirsin. NHR modeli daha uzak noktaya bağlantı kurabiliyor ama hızı daha düşük oluyor. sen üst kattan çekicem demişsin o zaman nha almanı tavsiye ederim.

TP-LINK TL-WN8200ND vs Alfa 0036 NHA karsilastirmasi yaparsak hangisi alir?

TP LINK: http://www.hepsiburada.com/liste/tp-link-tl-wn8200nd-300-mbps-n-kablosuz-2x5dbi-degistirilebilir-antenli-wps-soft-ap-yuksek-kazanimli-usb-adaptor/productDetails.aspx?productId=bd302733&categoryId=103939

ALFA: http://www.wirelesssistem.net/ALFA-AWUS036NHA-Atheros-AR9271-Wireless-N-USB-Adaptor-HOLDER-DAHIL,PR-99.html

Tplink al hocam çift anten daha çok verim alırsın.

Hocam yanlışın var verim alırsın fakat sanırım chipsetden dolayı o antenlerin 1 i deaktif oluyor yani bi sike yaramıyor yarasada mantık olarak bence birbirlerinin sinyallerini keserler engellerler gürültü yaparlar diye düşünüyorum

Toplam Hit: 2967 Toplam Mesaj: 30