folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless Aparat Önerileriniz

Wireless Aparat Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

Arkadaşlar masaüstü bilgisayarimdan çevrede bulunan wireless aga baglanacagim, bunun icin aparatlar var.. Önerileriniz var mi? bi arkadasimdan değeri 60 lira civari OOKAY BL-LWXX model bi cihazla denedim 3-4 ağ cekiyor ama bana fiyat/performans iyi gibi gelmedi.. 20-30 lira arasi ürünler var bunlarin performanslari nasil alirsam pisman olmayayim :)

choosing my confessions...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    up. banada lazım öneri. en üst seviyede performans için hangi cihaz almak gerek. fiyat onemli degil.

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/Liste/netmaster-wu-150-usb-adaptor-1km-mesafe/ProductDetails.aspx?productId=bd97465&categoryId=103939

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkdaşım alfa marka 1km menzilli backtrack 3   4 destekli adaptörler var alırsın 50 milyona rahat rahat hem kırarsın hemde miss gibi bağlanırsın:)

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:
    -----------------------------

arkdaşım alfa marka 1km menzilli backtrack 3   4 destekli adaptörler var alırsın 50 milyona rahat rahat hem kırarsın hemde miss gibi bağlanırsın:)

-----------------------------

1 km menzil , hoca neye dayanarak miss gibi bağlantı yapıyorsun civarındaki evler ağaçlar vs bunlar etkendir hep. 20 30' liralık aparatla yapamazsın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Yaklaşık 1 senedir Alfa kullanıyorum, iyisi mi kötüsü mü tam olarak anlyamadım.Daha önce çok abanıpta çipini yaktığım Airties wus300 alfadan daha iyi gibi geliyor bana. İkinci elden Airties falan alabilirsin sanırım o düşündüğün fiyata...Airties wus 300 ile Ankara Or-an'dan Gölbaşı Belediyesi Kablosuz ağını görmüştü alet...

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

Alfa alacam 1000mw galiba, arada 200-300 m ve bir kaç bina var sunucu ile.. umarim baglanabilirim..

choosing my confessions...
Toplam Hit: 2486 Toplam Mesaj: 7