folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless En Uzun Kaç Metre Vardır?

Wireless En Uzun Kaç Metre Vardır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keskinlikursat
    keskinlikursat's avatar
    Erkek

Merhaba

mikrotik gi  inceleyenden ses çıkmıyor  noldu  nutkunuzmu tutuldu. Pişt  260 km  kim yapmış diye boş kafadan

sallayanlar nerdesiniz isterseniz size tercüme edeyim  mikrotikleri az bilgi sahibi olunda  tükiyede de yaygınlaşsın cahil

kalmak hiç bir zaman iyi değildir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

@keskinlikursat:

O degilde arkadaşım burda millete posta atacagına oradan buradan okuduklarınla şekil yapacagina kendi cahilligini örtmeye calısacagına sen bana 1Ghz sinyalin dalgaboyunu söylesene.? anten çeşitlerini saysana ?  Milletin bilmemkac metre uzaga gonderdıgı sinyali söyleme bana.Kendin ne kattın bu meseleye yorumunu söyle açıkla herif nasıl yapmış 260km uzaga gondermeyı nasıl bır verıcı kullanmış antenı ne anten boyu ne vericiyi nasıl tasarlamış.ordan burdan okuduklarınla bilgiliyim diye gecinme.Kendin posta atıyosan burda millete kendin yaptıgın birşey anlat kanıtla açıkla.siteye girerken burası sidik yarıştırma alanıdır yazmıyor demi indexte.Biyerden birşey ogrendıysen onu paylaş "cahil" dedigin adamlar senden birşey kapsın.Kendi egolarını tatmin etmeye çalışma burası senı aşar.Cocuk parkı 2 sokak ötende.özel klavye ve Türkçe kullanma kursu istersen bedavaya veririm sana ki bari biraz ilerle "geri" dedigin insanlardan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keskinlikursat
    keskinlikursat's avatar
    Erkek

tamam bu forum başlıgını kayıt edeyim şu anda  kullandıgım ve kendim programladıgım cihazların  fotograflarını hotspot noktalarımın fotolarını koyayım madem inanmıyorsun yanında  kendimide çekeyimde inan  şimdi koyduklarıma başkasının dersin sen  hahahaha

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keskinlikursat
    keskinlikursat's avatar
    Erkek

keskinlikursat bunu yazdı:
    -----------------------------

tamam bu forum başlıgını kayıt edeyim şu anda  kullandıgım ve kendim programladıgım cihazların  fotograflarını hotspot noktalarımın fotolarını koyayım madem inanmıyorsun yanında  kendimide çekeyimde inan  şimdi koyduklarıma başkasının dersin sen  hahahaha

-----------------------------

Tamam abi büyüksün. Affet beni. Ben bok yedim yanlış yazdım. Tamamen bu verdidgim cihazların hepsi sallama 

kesinlikle almayın yalan hiç biri hiç birisi hiç bir boka yaramaz. Zamanınızı aldıgım için özür dilerim.

Bütün herkez Airties WUS 300  gibi   WOB 200  gibi cihazlar alsın. Yerli malı yurdun malı ( böle daha çok kekleniriz hiç

bir boka yaramayan cihazlar yüzünden )

Sayğılar.

Toplam Hit: 9107 Toplam Mesaj: 55