folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless Hack İçin İlla Harici Anten Gereklimi?

Wireless Hack İçin İlla Harici Anten Gereklimi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhan628
    ayhan628's avatar
    Erkek

kablosuz ağ şifresini kırmak için harici anten almak gereklimi yada bazı kartlar var onlardan almak lazımmı? yani sadece loptop ile şifre kıramaz mıyız

yufak bir hackır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    eğer sinyal alanını genişletmek için harici anten alabilirsin şifre kırmana bi işe yaramaz kartlar konusunda da ne gibi kartlar ?

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhan628
    ayhan628's avatar
    Erkek
    yani bilgisyaraın daha doğrusu laptopun kendi wireeless i var ama airdumb ı çalıştırmaya çalıştığım zaman peek.dll diye bişi istiyo acaba diyorum bu peek.dll i yi (tahminimce bu dll  driver ama bilmiyorum ) internetten bulabilirmiyim onun için ekstradan bir wireless kartı almam lazımmı dmeek istemiştim  

yufak bir hackır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delymanyak
    delymanyak's avatar
    Erkek
    1.si muhtemelen vista kullanıyorsun ondan dolayı bu hatayı veriyor. 2.si eğer intel chipsetli bir wireless kartın varsa boşa uğraşma injection ve sniff özelliği olmadığı için paket toplayıp şifre kıramassın.3.sü eğer şifre kırmak istiyorsan ya realtek ya da atheros chipsetli bir wireless kart kullanman lazım. (bende bayağı uğraştım ama elime hiç xp yüklü atheros veya realtek kartlı bir makina geçmediği için vazgeçtim)
Toplam Hit: 2558 Toplam Mesaj: 4