Wireless Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Güzel fakat bu iç mekan için bilgin olsun.Dışarıya koyarsan yağmur geldi mi at çöpe.

Len hacu bana evde guzel çekecek Zyxel P-660HW t1 v3 model olan modem için anten tavsıye et bakayım :)

Ahanda alat bu : http://www.teknosa.com/urunler/125330092/zyxel-p660hw-t1-v3-4-port-wireless-modem 

Yada buna muadıl bı MODEM ...

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Güzel fakat bu iç mekan için bilgin olsun.Dışarıya koyarsan yağmur geldi mi at çöpe.

evin içinde duracak hacı da şimdi laptobun kendi wirelesi ile %10 flan çekiyor bunu alınca tahminen kaç olur :)

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@umitomas 

Hocam aslında bu kadar uğraşmana gerek yok al bi tane tp-link marka usb wireless alıcı bak keyfine.30 lira falan fiyatı var.Çekimde gözle görülür artış oluyor.

@Süha Hocam valla sana tavsiye ederim sonra uyumsuzluk sorunu vs olur boşver.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

@umitomas 

Hocam aslında bu kadar uğraşmana gerek yok al bi tane tp-link marka usb wireless alıcı bak keyfine.30 lira falan fiyatı var.Çekimde gözle görülür artış oluyor.

@Süha Hocam valla sana tavsiye ederim sonra uyumsuzluk sorunu vs olur boşver.

hocu modem bizim evde değil nerde bilmiyorum :D ama evde %10 çekiyor pencere tarafına götürünce laptobu %30 a kadr çıkıyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek

Bak şimdi arkadaşım ben wifi cihaz almadan once cok iyi araştırdım. şimdi yazdıklarımı iyi oku çok guclu bir cihaz alfa

1. Alfa awus036nhr modeli 2 usb olan bir usb ile enerji 2 si ile hem enerji hem data alısverısı ıcın kullanılır Fakat uzatma yapamassın uzatma yaparsan gerilim düşümünden dolayı donanımda sorun yasarsın uzatma kulanmassan mukemmel bir cihaz. tek sorunu linuxte driver yok yeni oldugu için.

2. Alfa awus036h modeli emmeli gömmeli her türlü işletim sisteminde calısır. iyi bir cihazdir

ama benım tavsiyem uzatma ihtşyacın ve linux kulllanmıyacaksan alfa awus036nhr modelidir.

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    BLueShaDow bunu yazdı

Bak şimdi arkadaşım ben wifi cihaz almadan once cok iyi araştırdım. şimdi yazdıklarımı iyi oku çok guclu bir cihaz alfa

1. Alfa awus036nhr modeli 2 usb olan bir usb ile enerji 2 si ile hem enerji hem data alısverısı ıcın kullanılır Fakat uzatma yapamassın uzatma yaparsan gerilim düşümünden dolayı donanımda sorun yasarsın uzatma kulanmassan mukemmel bir cihaz. tek sorunu linuxte driver yok yeni oldugu için.

2. Alfa awus036h modeli emmeli gömmeli her türlü işletim sisteminde calısır. iyi bir cihazdir

ama benım tavsiyem uzatma ihtşyacın ve linux kulllanmıyacaksan alfa awus036nhr modelidir.

Hocam şimdi evin içindeyken %10 flan çekiyor bağlanamıyorum laptoun kendi wirelessi ile pencere kenarına getirince laptobu %35-40 a kadar sinyal alıyorum muhtemelen gerek kalmaz uzatmaya değerlendireceğim teşekkürler 

Toplam Hit: 2052 Toplam Mesaj: 17