folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless WPA/WPA2 Şifre Kırma

Wireless WPA/WPA2 Şifre Kırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=YIMLnWqPBxg

hocalar varmıdır böyle bişey adam çatır çatır kırıyo.

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Elcomsoft Wireless Security Auditor ile cift ekran karti gpu'su ile sende yardirabilirsin haci (=

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

9800m gts ile yapılır mı ki bu :W

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Hocam kablosuz şifre kırmak mümkünmüdür

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Orda farkettiysen kırmak için dictionary ya da wordlist kulanıyor.Yani wireless şifresi o seçtiği txt dosyasının içinde varsa program onu bulup veriyor şifreyi, yani öyle lönk diye wpa kıramazsın.

Gpu olayına gelirsek i7 gt550 pc ile denedim gpu+cpu brute force olayını hem pcnin a.. koyuyor hemde şifrenin uzuznluğuna bağlı değişiyor.

Min karakter sınırında bir şifre için bile en az 1 hafta boyunca full yükte açık kalması lazım pcnin, bunun bilgisayarına vereceği zararı düşün.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Wordlist bulabilirseniz dolu içerikli, bütün handshake'lerinizi kırmak için pc'mi feda etmeye hazırım.

Wordlist bulamadım Türkçe içerikli.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

ismini tam bilmiyorum ama cd den çalışan bir işletim sistemi vardı Ebeam yada ona benzer bi ismi vardı onunla şifre kırdan bi arkadaşım vardır okadar istedim anlatmadı yavşak peki bunu bilen varmı ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

zamazingo bunu yazdı:
    -----------------------------

ismini tam bilmiyorum ama cd den çalışan bir işletim sistemi vardı Ebeam yada ona benzer bi ismi vardı onunla şifre kırdan bi arkadaşım vardır okadar istedim anlatmadı yavşak peki bunu bilen varmı ?

Hocam o olay wep şifreleme için geçerli ve evet toplamda 10dk içinde wep şifrelemeyi kırabilirsin.

İşletim sistemi olarak slitaz aircrack öneririm.

http://download.aircrack-ng.org/slitaz-aircrack-ng-20091124.iso

Buradan indirip usb ye yazdır.İnternette aircrack wep cracking diye aratırsan milyon tane video/resimli anlatım bulursun.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gursoy
    Gursoy's avatar
    Erkek

torpedo_XL bunu yazdı:

Orda farkettiysen kırmak için dictionary ya da wordlist kulanıyor.Yani wireless şifresi o seçtiği txt dosyasının içinde varsa program onu bulup veriyor şifreyi, yani öyle lönk diye wpa kıramazsın.

Gpu olayına gelirsek i7 gt550 pc ile denedim gpu+cpu brute force olayını hem pcnin a.. koyuyor hemde şifrenin uzuznluğuna bağlı değişiyor.

Min karakter sınırında bir şifre için bile en az 1 hafta boyunca full yükte açık kalması lazım pcnin, bunun bilgisayarına vereceği zararı düşün.

Wordlist kullanmadanda Wpa kırılabilir.Linux altında çalışan Crunch ile istedigin uzunlukta şifre aralıgı belirleyerek kırabilirsin.Mesela şifre kırcağın şifre 123abc.Şifreyi 6ya6lık şifre aralıgında harf ve rakamlar kullanarak denetebilirsin.Ama tabi kırcağın şifrenin uzunlugunu bilmediğin için gene baya bi zaman alıyo :D:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

sen genemi geldin ya hacker :D ( tavsiyem bu işlerle ugraşma zaten eline yüzüne bulaştırıyon şifrelerini çalıyorlar paso :D )

Bu arada öyle değişik bir arkadaşımızki Rat nasıl kullanılır ögret dedi ögrettim msn den engelledi amq :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

belki lazım olacak birşey çıkar :D adımız kalsın :D

Toplam Hit: 9464 Toplam Mesaj: 11