folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Woocommerce B2B Paketli Ürün - Yardım

Woocommerce B2B Paketli Ürün - Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Hocalar merhabalar.

Bir arkadaşım için bir e-ticaret sitesi yapıyorum. Pek anlamam bu işlerden amatör olarak ilgileniyorum. Dost işi bişey olacak.

Bebek tekstili üreticisi, toptan satış yapmak istiyor sitesi üzerinden.  Herşeyi halledebiliyorum ancak paketli ürün ekleme mevzusunu çözemedim. Yapmak istediğim şey;

Bazı ürünler üçlü paket halinde bazı ürünler dörtlü paket olarak girilebilsin. Fiyat tek ürün fiyatından gösterilsin ama sepete eklendiğinde paketteki diğer ürünlerin fiyatını da ekleyip sepete bu şekilde eklesin. Çok karışık mı anlattım bilmiyorum aşağı bir video bırakıyorum ayrıca.

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1rjZxz9ECoq4aP9nK71RS6AysnvBrvHcJ

Biocyte tarafından 29/May/23 17:30 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

sw product bundles incele bi hocam, satışa açık adamlara bu olayı bi yaz istersen.. destekliyosa alıcam de bakalım ne dicekler

insidae tarafından 29/May/23 17:37 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

önümde wordpress yok o yüzden bakamadım da grouped products la yapılıyodu diye hatırlıyorum. 

atıyorum ürün soda. bi tane soda ekleyip sonra grouped products tan altılı soda ekliyoduk gibi bişey kalmış aklımda

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

sw product bundles incele bi hocam, satışa açık adamlara bu olayı bi yaz istersen.. destekliyosa alıcam de bakalım ne dicekler

Sorayım hocam teşekkürler.

@yolbulucu

bundle product gibi eklentiler buldum birkaç farklı çeşit ürün açıp onları grup yapıyorsun ancak tam onun gibi değil istediğim. b2b King adında bir eklenti de buldum aynı özelliği ama neredeyse her özelliğinde premium istiyor.

Toplam Hit: 978 Toplam Mesaj: 4
wordpress eticaret satış toptan woocomerce b2b