folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Word Press'te Başlık İçeriğinin Görünmemesi Ve Kayması

Word Press'te Başlık İçeriğinin Görünmemesi Ve Kayması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Sevgili müridler, bu word press ömrümü yedi. Konu açmamak için saatlerce uğraştım bayağı bir kurcaladım ama düzeltemedim sorunu. Aşağıda verdiğim gibi, post oluşturduğumda başlık filan görünüyor ama yazılar sayfayı aşıp gidiyor, yani düzenli şekilde alt satıra inmiyor. Bu sorunun yanı sıra, başlıklar görünüyor ama yazı içeriği yok. Yani başlığın içine yazdığım yazılar görünmüyor postu tıklayınca. Makaleyi yazarken herşey normal, ama yayınlayınca sayfa bomboş, sadece başlık var gerisi yok. Düzeltmek için sytle.css ve signle.php dosyalarını yeniden yükledim. Sayfa templatelerini değiştirip denedim, birde farklı temalar denedim ama sorun düzelmedi. Bi el atıverin hacılar :( help me :(

DrKeworks tarafından 05/Mar/17 20:30 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

En iyisi facebook seo sayfalarina sorayim.. yinede sagolun gencler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

hocam google dan bakıp buraya bırakıyorum gördüklerimi. (Denedin mi bilmiyorum)

- Kaynak 1 : 

Sitenizde konu başlıkları taşıyor ve kötü görüntü oluşuyor ise bunu çözmeniz için ufak bir kod değişikliği yapabilirsiniz.Wordpress yazı başlıkları taşma sorununu çözmek için alttaki adımları uygulayınız.

Yapmanız Gereken;
    functions.php dosyasında custom_excerpt_length olan kısmı bulun.Burada yer alan karakter sayısını dilediğiniz gibi azaltın bu kadar...

Not:Temanızda bu tanımlama farklı olabilir.

- Kaynak 2 : 

http://wpnotlari.com/wordpress-temalara-menu-destegi/

sevgiler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

hocam google dan bakıp buraya bırakıyorum gördüklerimi. (Denedin mi bilmiyorum)

- Kaynak 1 : 

Sitenizde konu başlıkları taşıyor ve kötü görüntü oluşuyor ise bunu çözmeniz için ufak bir kod değişikliği yapabilirsiniz.Wordpress yazı başlıkları taşma sorununu çözmek için alttaki adımları uygulayınız.

Yapmanız Gereken;
    functions.php dosyasında custom_excerpt_length olan kısmı bulun.Burada yer alan karakter sayısını dilediğiniz gibi azaltın bu kadar...

Not:Temanızda bu tanımlama farklı olabilir.

- Kaynak 2 : 

http://wpnotlari.com/wordpress-temalara-menu-destegi/

sevgiler.

Bunu yaptim hocam. Tasma sorunu kismen duzeldi ama yazilarin gorunmemesi problemini asamiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hangi tema hocam eklentilerden de kaynaklanabilir 

koray tarafından 06/Mar/17 09:34 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

hangi tema hocam eklentilerden de kaynaklanabilir 

Hic eklenti yuklu degil hocam. Nanomag diye ucretli satin aldigim bir tema. Zaten farkli temalarda da ayni sorunu veriyor

DrKeworks tarafından 06/Mar/17 10:05 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

ona göre ayarlamışlar temaların bazılarında sorun var enterleyip alta geç ya da css o kısma overflow ver yarıda keser

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Öncelikle şunu sorayım: Örnek yazında arada boşluk yok. Boşluklu bir yazıda da aynı hatayı yapıyor mu?

Sorun word-wrap'ta olabilir.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

@koray

hocam sürekli olarak sayfayı aşmayacak şekilde enter'la yazmak zulüm olur. Otomatik düzenleme özelliği varken böyle birşeyle uğraşmak doğru olmaz. Hem yazı kötü durur hemde uğraş olur. Tamamıyla otomatik düzenlemesi lazım.

@NoktaliVirgul

hocam boşluklu olunca da aynı hatayı veriyor. Bu word-wrap muhabbetine de baktım ama yapamadım.

Edit: Wordpresi ve temayı komple kaldırıp yeniden kuruyorum. Başka çarem kalmadı amk. Umarım düzelir...

edit2: yazılar artık görünüyor ancak tabloyu aşıp sayfanın kenarına kadar gidiyor :D o sorunu da düzeltirsem tamamdır.

DrKeworks tarafından 06/Mar/17 11:15 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

CodeColorer bu eklentiyi kullanıyorsan olabilir

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

CodeColorer bu eklentiyi kullanıyorsan olabilir

sorunu hallettim hocam. Mysql veri tabanını ve siteyi komple sildim temalar ile birlikte. Herşeyi yeniden kurdum. Ancak öyle düzeltebildim...