folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Wordpress - Tema Oluşturma Sorunu Hk.

Wordpress - Tema Oluşturma Sorunu Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Perfect_BoY22
    Perfect_BoY22's avatar
    Erkek

iyi günler wordpress kullanıcıları, sizlere göre belkide basittir ama içeriğini bilmeyen bir kişi olarak bana biraz zor gibi geldi...
    ben kendime bir wordpress teması oluşturdum ve bu temada bir yorum web sitesi gibi düşünün...

bu sitede örnek olarak 3 tane menu olduğunu düşünün ( anasayfa-kategoriler-iletişim gibi ), ve kategoriler sayfasına girildiğinde orada 4 kategori ana başlığının olduğunu düşünün...

kullanıcıların bu kategorileri tıklayarak buralara örnek " yayıncılar " şiir ekleyecek " aboneler " de şiirlere yorum yazabilecek...

yani kısa olarak arkadaşlar..
    3 sayfalık bir web sitesi yaptınız, anasayfayı ve iletişim sayfasını siz tasarladınız,
    kategori sayfasında ise sadece üyelerin şiir ekleyebileceği bir yer olarak düşünüyorsunuz....

eklenen şiirler, yorumlar, vs. sadece kategorilerdeki başlıklara göre( aşk, meşk, yalan, dolan, ) tıklandığında o kategoriye şiir eklemelerini istiyorum...

ama o kategori sayfasından itibaren nasıl göstereceğim, oraya hangi kodları eklemem gerekli ?
    şimdiden teşekkür ederiyorum...
    saygılar...

iframe { border: 0; height: 0; width: 0; } qtl.open { height: auto; } qtl.open>iframe { height: 200px; width: 300px; } -->

Perfect_BoY22
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

tema marker kullan

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Perfect_BoY22
    Perfect_BoY22's avatar
    Erkek

tavsiye edeceğiniz bir marker programı varmı arkadaşım, ben asklepion arkadaşıyım, oda senden sözetmişti :)

Perfect_BoY22
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

artisteer,ben onu kullanıyorum.

Toplam Hit: 791 Toplam Mesaj: 4