folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Wordpress Learnplus Teması Hakkında

Wordpress Learnplus Teması Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhabalar geçen konu açmıştım onu editliyorum. Sıfır fiyatı maliyetli olduğu için.

Wordpress için learnplus learndash kullanan temayı inceledim. Gayet işimi görebilecek bir tema. Bunu kullanan varmı daha önce ilk baş onu sorayım. Bunun dışında bu Temanın warezini bulamadım bu konuda yardımcı olabilecek varmı ?

https://themeforest.net/item/learnplus-education-lms-responsive-theme-education/16006130

Birde son olarak temayı düzenleyip türkçe hale getirecek ve içerik eklemeyi yapabilecek arkadaşlardan fiyat tekliflerini bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler

Eski post.

Merhabalar

Bi web sitesi yapılacak admin panelli standart sayfalar olacak duyurular iletişim hakkımızda vs birde başvuru formu koyulacak siteye burdan başvuru yapanlar admin paneline düşecek admin panelinden onaylama yapılınca üye girişi yapabilecek kişi.

Üyelik kısmında başvurduğu eğitimle ilgili slaytları okuyacak bu slaytları sırayla ve belli süreyle okuduktan sonra sınav ekranı gelecek sınavı bitirdikten sonra sonuç admin paneline düşecek

Kısaca bu şekilde bir web sitesi yaptırılacak. Mobil uyumlu olmasına gerek yok dil fark etmez php asp.

Konu biraz Hayır işi benim açımdan o yüzden ne kadar makul fiyat olursa benim için o kadar iyi parasını ben verip para almayacağım.

Sorunuz Varsa alabilirim.

furkiak tarafından 29/Ağu/16 22:32 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

3000 TL yeterli

sırıtma la.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek
    SSH bunu yazdı

3000 TL yeterli

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Up

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Up

hocam bu tarz ıslerde warez kullanma patlarsın 

https://codecanyon.net/item/minorschool-learning-management-system-lms/14329027?s_rank=1

boyle bırsey var ama sıstem oldugu ıcın tek tek turkcelstırılmesı vs uzun tutar. fıyat olarak sıfırdan yazım ıcım 3 bın tl normal bır rakam.

o verdıgın tema da yalnızca tema olabılır dırekt al kullan eger yapabılırımd dersen plugınle calısabılır ama codecanyon scrıptı bulabılırsen daha saglıklı olur 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 995 Toplam Mesaj: 5
site