Wordpress Mobil Tema Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Merhabalar,

www.pazargastesi.com isimli sosyal dergi projemden daha önce bahsetmiştim. Şu anda yeni bir kimlik ve yeni bir düzenleme ile tekrardan aktif etmek istiyorum ama wordpresste sorun yaşadığım bir konu var. 

Kullandığım Ink isimli tema gayet güzel sade ve responsive bir tema. Fakat mobilden girdiğimde tema çok farklı bir şekilde açılıyor. Masaüstü iste dediğim zaman sayfanın mobil boyutlarda uyarlanmış halini görebiliyorum. FTP'de temanın mobil kısmı yok. CSS kodları içerisinden max ve min windows kısımlarını 100 px 'e çekerek belki bu işten sıyrılabilirim dedim ama o da yemedi.

Nasıl bir yol izleyebilirim ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    cahitnuri bunu yazdı

Merhabalar,

www.pazargastesi.com isimli sosyal dergi projemden daha önce bahsetmiştim. Şu anda yeni bir kimlik ve yeni bir düzenleme ile tekrardan aktif etmek istiyorum ama wordpresste sorun yaşadığım bir konu var. 

Kullandığım Ink isimli tema gayet güzel sade ve responsive bir tema. Fakat mobilden girdiğimde tema çok farklı bir şekilde açılıyor. Masaüstü iste dediğim zaman sayfanın mobil boyutlarda uyarlanmış halini görebiliyorum. FTP'de temanın mobil kısmı yok. CSS kodları içerisinden max ve min windows kısımlarını 100 px 'e çekerek belki bu işten sıyrılabilirim dedim ama o da yemedi.

Nasıl bir yol izleyebilirim ?

masaüstünden ve mobilden girdim bir sorun görünmüyor tam olarak problem nedir ?
    Bu arada ölçeklendirmeler style.css içerisindeki "@media screen" tagı ile ölçeklendiriliyor burayı inceleyebilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Media screen kısmını ayarlamaya çalıştım olmadı da. Jetpack Mobil tema olarak default seçiyormuş o nedenle sıkıntı olmuş. Onu kapattım düzeldi.

Toplam Hit: 897 Toplam Mesaj: 3
wordpress tema mobil