folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Wordpress Site İletişim Yardım

Wordpress Site İletişim Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek

Merhaba muridler 

benım yazılım bılgım yok ama kendıme wordpress bır sıte yaptım urun satacagım burası uzerınden sıte bellı bır noktada tamam ama ıstedıgım urunlerın altına iletişim için

http://www.modalife.com/urun/violet-masa-miray-4-adet-sandalye-takimi-cappucino

whatsapp destek falan nasıl eklerım koyarım aynı bu şekılde yardımlarınız ıcın mınnettarım iyi formlar

gizlice
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Chat destegi icin -> tawk.to (onerim bu- baskada var )

Whatsapp destegi icin -> WhatsApp Chat WP plugini kullanabilirsin ( an itibariyle wordpress 3.8 ve ustu gerekir )

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Whatsapp destegi icin -> WhatsApp Chat WP plugini kullanabilirsin ( an itibariyle wordpress 3.8 ve ustu gerekir )

eyvallah sagolasın whatsapp olduda urunlerın ıcıne gırdıgınde mesaja sepet eklenın hemen altında olucak bana o urunle alakalı mesaj atacak falan onu cozemedım ılgın ıcın tesekkurler

gizlice
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

eyvallah sagolasın whatsapp olduda urunlerın ıcıne gırdıgınde mesaja sepet eklenın hemen altında olucak bana o urunle alakalı mesaj atacak falan onu cozemedım ılgın ıcın tesekkurler

gizlice
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    gizlice bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

wordpressin editorunden html editlemen gerekebilir hocam bu dedigini yapman icin eger yanlis anlamiyorsam...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
Toplam Hit: 1045 Toplam Mesaj: 5
wordpress whatsapp