folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Wordpress Site Kurulumu İçin Yardım Talebi (Host-Domain)

Wordpress Site Kurulumu İçin Yardım Talebi (Host-Domain)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erencem
    Erencem's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı

Müridler merhaba,

Wordpress bir site kuracağım. Sorum Wordpress ile ilgili değil ilgili site kurulumu için hangi host sağlayacısını ve o sağlayıcının hangi host paketini almam ile ilgili bir soru. 

1. Hangi Hosting Firması

2. Hangi Host Paketi (Windows Hosting, Linux Hosting, Wordpress Hosting vs.)

3. Hangi Domain firması ? com.tr alacağım domaini isim tescilde 19,99 $ - Natro 18,80 $ - Güzel Hosting 77 TL siz de önerebilirsiniz.

Eğitim videolarında C Panelli hostingleri kullanıyorlar bu size belki yardımcı olabilir.

Tasarım ofisi açıyorum yani, portfolyomuzun referanslarımızın falan olduğu bir site olacak.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Kesinlikle Natro (y)

Kariyeriniz geleceğinizdir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

https://www.netdirekt.com.tr/ ya da https://www.plus.net.tr/ . Yıllardır netdirekt yani eski ismiyle hostcini üzerinden hizmet alıyorum, tavsiye ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darcconner
    darcconner's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı
    darcconner bunu yazdı
    rebelpower bunu yazdı
    darcconner bunu yazdı

Merhaba hocam, tavsiye olarak değilde görüşlerimi belirtiyim. Domain ve hosting için bütün çalışmalarımda Natro'yu ullanıyorum. Wordpress tabanlı kuracağım sitelerde ise Wordpress Hosting hizmetini tercih ediyorum. Şuanda kullanmış olduğum hizmetlerden memnunum bir sıkıntı yaşamadım. 

hocam peki şu hostlarda bişey var 1 site barındırma 3 site barındırma o nedir acaba bilgin var mıdır ?

Şöyle hocam örneğin 3 site barındırma haklı bir hosting paketi satın aldığınızda 3 tane farkı domain ekleyebiliyorsunuz 

hocam yani benim ihtiyacım yok ben tek domain kullanacağım. wordpress hosting paketlerinin özelliği nedir ? aynı diğer hostlar gibi ftp falan oluyor mu ? Çünkü diğer linux hostinglere göre epey hesaplı. Bi eksiği var mıdır ? Yoksa oda aynı linuxz hosting gibi içerisine wordpress dosyalarını atıp kurulumu yapıp temamı yükleniyor.

Hocam tek olarak ta kullanabilrsiniz 3- 4 - 5'li veya sınırsız paketler arasında daki fark bütün firmalarda genelde disk alanı - trafik - e-posta sayısı vs. oluyor. Diğer hostingler de olduğu gibi FTP var hocam örneğin Natro'dan Wordpress Hosting aldığınızda Wordpress Türkçe dil olarak otomatik kurulu geliyor siz kurmuyorsunuz sonradan. Güzel Hosting de ise standartta olduğu gibi siz kurulumu manuel yapıyorsunuz. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Hocam ben de 2011 den beri Guzelhosting kullanıyorum. bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım desem yalan olmaz. fiyat olarakta gayet uygun. 1 reseller'ım bi tane de kucuk windows sunucum var. domain konusunda godaddy kullanıyordum ama artık yavas yavas onları da guzel'e tasıyorum

Toplam Hit: 1779 Toplam Mesaj: 15
wordpress sitesi web