Wordpress Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese selamlar,

Wordpress windows server da kurulu normalde localhostta çalıştım ama windows hosta atınca sorun oluşuyor seo linkler 404 hatası verdiriyor nedense nasıl çözüm bulabilirim

ayrıca temanın ikonları anasayfada gözükmüyor diğer sayfalarda gözüküyor localhostta çalışırken bu sorunlar yoktu

arkinfes tarafından 20/Eyl/18 23:10 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

.htaccess filan hostta var mı hocam ben bazen attım sanıyorum böyle hata verince kafaya dank ediyor veya link yapasında bir sorun vardır muhtemelen.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı

.htaccess filan hostta var mı hocam ben bazen attım sanıyorum böyle hata verince kafaya dank ediyor veya link yapasında bir sorun vardır muhtemelen.

Hocam link yapısı 404 verdiriyor ise sorun .htaccess dosyasında olabilir. Yazma iznin olduğundan emin olduktan sonra yeniden bir "Kalıcı Bağlantı Yapısını Güncelle" bakalım.

Bir de neden Windows? :ı Linux kur hocam tertemiz, keyfine bak Wordpress ile... 

Th3Ultra tarafından 21/Eyl/18 11:22 tarihinde düzenlenmiştir

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
Toplam Hit: 772 Toplam Mesaj: 3
wordpress