folder Tahribat.com Forumları
linefolder Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax
linefolder Wordpress Temaları Ve Kurulumu Yardım

Wordpress Temaları Ve Kurulumu Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

Arkadaşlar localde wp çalıştırıyorum.
    http://nulledstylez.com sitesinden tema indiriyorum zipden cıkartıp wp-content/themes kısmına atıyorum

admin panelde temalar kısmında görebiliyorum temayı ama live preview veya activate dediğimde boş, beyaz ekran geliyor.

temaları ziplerinden doğru çıkarıyorum. başka sitelerden indirdiklerimde veya free lerde sorun yok premium temalarda sıçıyor :S

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

Temalardan birini bi gönder akşam evde bakarım bi nedenmiş niyeymiş diye. Başımada gelmişti benzer problem.

Bu imza çok eskidi artık...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

hocam sanırım nulledstylez daki temalarda var bir gariplik. Aynı temaları http://themearchive.ws/ den indirdim sorun halloldu

teşekkür ederim. ilerleyen günlerde yine sorun cıkabilir yazarım terkar buraya. tekrar teşekkürler

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

şifreleme kullanıyor genelde backlinkini atıyo onu localhost desteklemeyince beyaz ekran veriyo

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

hacılar şimdi bi premium tema yükledik diyelim bunu bulurlarsa sikertebilirlermi bizi? sikertme olasılıkları nelerdir?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

yani demek istediğim temalara bot neyim gibi birşey koyuyorlarmıdır bu adamlar

Toplam Hit: 974 Toplam Mesaj: 6