Wordpress Üzerine ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba, wordpress hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bir ricam olacak.

Bir yakınımın firması için website yapmak istiyorum maksimum bırkaç günüm var haliyle yetiştirmem lazım, internetten free olarak birçok tema edindim fakat istediğim özelliklere saip gibi gözüksede bazı şeylerin üstesinden gelemedim ;

Örneğin , lightbox var denmiş üst baner için fakat çalışmıyor, dışarıdan plugin olarak indiriyorum ama kurdugumda da sırayla geçen resimler oluşturamıyorum filan vs .. hal böyleyken ufak çaplı kurumsal bir firma için ne yapabilirim ve isteklerimi karşılayacak tema olarak neler önerirsiniz bu konuda yardımlarınıza ihtiyac duyuyorum .

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

indirdiğin temaların ön izleme içerikleri vardır bunları içeri aktaracaksın ve temanın dökümasyon anlatımını okuyarak gerekli yerleşimleri yapacaksın. daha sonra ortaya çıkan içerikleri editleyerek işini bitireceksin. indirdiklerin dandik temaysa veya içinde ön izleme içerikleri yoksa başka tema bakabilirsin.. dökümantasyonu eksikse tema adı document read me gibi ararsan dökümantasyonuna ulaşabilirsin.

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

indirdiğin temaların ön izleme içerikleri vardır bunları içeri aktaracaksın ve temanın dökümasyon anlatımını okuyarak gerekli yerleşimleri yapacaksın. daha sonra ortaya çıkan içerikleri editleyerek işini bitireceksin. indirdiklerin dandik temaysa veya içinde ön izleme içerikleri yoksa başka tema bakabilirsin.. dökümantasyonu eksikse tema adı document read me gibi ararsan dökümantasyonuna ulaşabilirsin.

bu konuda ustadır. vakti zamanında bir kişisel blog teması vardı pekde güzeldi şıktı :) 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

wordpress'in ücretsiz yüzü her ne kadar zengin görünse de işin kalite boyutunda çok fazla sıkıntı çııyor. yinede sike sürülür 3-4 tema bulmak mümkün hocam. wordpress.org'daki yeni responsive temalardan birini kurabilirsin (geçenlerde aynen böyle yaptım. arkaplanı vs değiştirinc yeni birşey çıktıortaya. hatta bende şaşırdım.). işin içinden çıkamıyorsan da 20-30 liraya kurulum işleriyle uğraşan işsizler var; onlarla iletişime geçebilirsin. ayrıca warez kullanmazsan daha sağlıklı olur.

..
Toplam Hit: 2265 Toplam Mesaj: 4
wordpress kurumsal plugin lightbox