Wordpress Yardım Lazım (Ücretli - Ücretsiz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

10 yıl önce joomla birkaç sitem olmuştu. Sonra başka sektöre yöneldim. Şuan işsizim. Eşimin çalıştığı işyerinden beni söylemişler. Web sayfasından verim alamıyorlar ve arama motorlarında çıkmıyor diye. Bende hem ilgileyim hemde biraz birşeyler öğrenirim diye bakmayı kabul ettim.

Tema yüklenmiş içerik girilmiş. Temanın orijinal arka planı duruyor. tema: realtyspace -wordpress

En büyük sorun aramanın düzeltilmesi lazım şuan

Anasayfada arama çalışıyor fakat arama yaptıktan sonra gelen sayfadaki arama değiştirme çalışmıyor. Hatta hiç gözükmüyor bile. Widgettan ekledim gözükmedi. Bu eklentiye uygun arama eklentisi var mıdır ya da bu temanın eklentisini nasıl çalıştırabilirim?

Destek olabilirseniz ve/veya yol gösterebilirseniz sevinirim. Siteye buradan bakabilirsiniz adı çok uzun bu arada :)

Eksik ve yapılması gereken birşey görürseniz lütfen yazın. İlk wordpress sitem ve uzun zamandır ilgilenmiyordum web işleriyle.

Not ücretli yardım edecek arkadaşlar fiyat belirtsin lütfen.

Hosting için mürit SaviorAngel ile anlaşacak gibiyiz, teşekkürler

Edit öncesi

10 yıl önce joomla birkaç sitem olmuştu. Sonra başka sektöre yöneldim. Şuan işsizim. Eşimin çalıştığı işyerinden beni söylemişler. Web sayfasından verim alamıyorlar ve arama motorlarında çıkmıyor diye. Bende hem ilgileyim hemde biraz birşeyler öğrenirim diye bakmayı kabul ettim.

Siteyi açtığımda robots.txt bile yoktu. Linklerde türkçe karakterler vardı ve arama motorlarında indexlenmiş düzgün sayfaları yoktu. Türkçe karakterli linkleri düzelttim. Arama motorlarına site haritalarını ekledim. Robots.txt oluşturdum. Biraz uğraştım ama yapılması çok gereken şey var sanırım.

Tema yüklenmiş içerik girilmiş. Seo ya da başka ayar yapılmamış.Temanın orijinal arka planı duruyor. tema: realtyspace -wordpress

Anasayfada arama çalışıyor fakat arama yaptıktan sonra gelen sayfadaki arama değiştirme çalışmıyor. Hatta hiç gözükmüyor bile. Widgettan ekledim gözükmedi. Bu eklentiye uygun arama eklentisi var mıdır ya da bu temanın eklentisini nasıl çalıştırabilirim ?

Ve site Almanya hosting. Cpanelden bakınca 45 gb veri gözüküyor. İşyeri sahibi önceki webçi ile ilgisi kalmasın istiyor. Bu yüzden hosting bakıyorum. Uygun web hosting ya da vds de olur ama daha önce vds kullanmadım. Vds kurulum ve ayarlarını bilmiyorum.

Bu konularda destek olabilirseniz ve/veya yol gösterebilirseniz sevinirim. Siteye buradan bakabilirsiniz adı çok uzun bu arada :)

İlk önceliğim hosting ve düzgün bir emlak arama eklentisi

Not ücretli yardım edecek arkadaşlar fiyat belirtsin lütfen.

baracuda81 tarafından 27/Nis/23 09:01 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1499 Toplam Mesaj: 1
wordpress