Wordpress+Mybb Nasıl Kurarım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

Merhaba.Wrdpress si portal olarak kurup forumu ise mybb kurmak istiyorum.bunu denedim forumu forum klasörüne kurdum wordpresi sunucu ana dizine ama oladı forum sorun yarattı her ikisini ana dizine kurmak istiyorum ama sorun yaşamadan bunu nasıl yapabilirim?

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

O sekil yapacagina sub domain ac forum diye forumu sub domaine kur foruma ana domaine gecis baglantisini ekle ana domainede foruma gecis baglantisi ekle nadil olur ??

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Buddypress bsk wp +blog en temizi

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kur wp sonra yeni veritabanı aç kur mybb peki nereye kurucam diyosan

ftpye aç yeni klasör forum diye

oraya kur sonra wp menülerden bağlantı ekle de http://siteadı.com/forum olarak onuda menüye ekle

yapamazsan pm at tw bilgilerini yapalım

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

farklı klasör farklı veri tabanı farklı dizin gerek hocam 

smf yapsan daha bi hoş olur sanki

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

O sekil yapacagina sub domain ac forum diye forumu sub domaine kur foruma ana domaine gecis baglantisini ekle ana domainede foruma gecis baglantisi ekle nadil olur ??

hocam dediğinizi yaptım harika fikir hepsini kurdum sorun yok ama şöyle birşey var forum.forumfikir.com olarak açılmıyor forum.forumfikir.com/index.php olarak girilmesi gerekiyor forum.forumfikir.com girildiğinde site açılmıyor sorun olurmu öyle?

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    serdo bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

hocam dediğinizi yaptım harika fikir hepsini kurdum sorun yok ama şöyle birşey var forum.forumfikir.com olarak açılmıyor forum.forumfikir.com/index.php olarak girilmesi gerekiyor forum.forumfikir.com girildiğinde site açılmıyor sorun olurmu öyle?

Site(.)com diye girer herkes sahsen tek tek foru(.)site(.)com seklinde yazan kisi sayisi bence azdir yinede .htacces den yonlendirilebilir galiba ama emin degilim bu konuda bilgim az 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    serdo bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

2 kez yollanmis

TheAvenqer tarafından 02/Mar/17 17:38 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 714 Toplam Mesaj: 8
wordpress mybb