folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder WP-Ultimate Member Toplu Mail

WP-Ultimate Member Toplu Mail

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhabalar Mürid ve Mürideler ;
       Aşağıda ki izahi bana yapan bir arkadaşa nasil yardimci olabilirim bilemedim; sizlere sorayim dedim.
    ==============
    WP de bir blog sitesi var; 2 tür yazi paylaşıyor.

1. haber - tanitim

2. şiir ve kısa hikayeler.

Şiir sayfasına sadece üye olanlar girebilsin diye ultimate member modulunu kurduk, üye olmayanin yetkilerini kısıtlıyoruz.

yapmak istediğimiz ise; takip et formu koyup. Yeni eklenen her yaziyi bunlara bildirim atmak. Arada grup üyeleri ile haberleşmek için üyelere toplu mail (takip edenlere değil) atmak istiyoruz.
    ==============

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Aşağıda ki izahi bana yapan bir arkadaşa nasil yardimci olabilirim bilemedim; sizlere sorayim dedim.
    ==============

1. haber - tanitim

Şiir sayfasına sadece üye olanlar girebilsin diye ultimate member modulunu kurduk, üye olmayanin yetkilerini kısıtlıyoruz.

yapmak istediğimiz ise; takip et formu koyup. Yeni eklenen her yaziyi bunlara bildirim atmak. Arada grup üyeleri ile haberleşmek için üyelere toplu mail (takip edenlere değil) atmak istiyoruz.
    ==============

Selamlar, bende toplu mail yazılımı arıyorum wp için; bulursanız benimle de paylaşır mısınız? PHP için elimde çok var ama WP entegreli ve adam gibi çalışanı yok maalesef.

Teşekkür ederim, eğer kaldırmamı isterseniz yorumu da kaldıraiblirim.

(WP'nin de PHP ve HTML destekli olduğunu biliyorum ama istediğim eklenti olarak ve WP'yle tam uyumlu çalışması)

Deleted001 tarafından 01/Ara/20 23:54 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    yalinyalniz bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

==============

1. haber - tanitim

==============

Selamlar, bende toplu mail yazılımı arıyorum wp için; bulursanız benimle de paylaşır mısınız? PHP için elimde çok var ama WP entegreli ve adam gibi çalışanı yok maalesef.

Teşekkür ederim, eğer kaldırmamı isterseniz yorumu da kaldıraiblirim.

(WP'nin de PHP ve HTML destekli olduğunu biliyorum ama istediğim eklenti olarak ve WP'yle tam uyumlu çalışması)

aslında oyle bir sey de işimizi görecektir, otomatik atmaz ama formu doldurup atarız.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek

WP kadar illet bir şey yok cidden. arayuzden herseyi yapabilmenin yanı sıra özelleştirmede can cekişiyorsun. hep version uyumsuzlukları yaşıyorum :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

SMTP ile çalışan bir şeyler yazabilirim ama ultimate member ile entegresi çok yorar beni.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 1575 Toplam Mesaj: 6
ultimate member wp wordpres