folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder X2 4800+ Vs. Opteron 180 ? Hangisi ?

X2 4800+ Vs. Opteron 180 ? Hangisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer1041
    zafer1041's avatar
    Erkek

arkadaşlar 2003 te topladığım pc işlemci terfisi istemeye başladı ana kartımın desteklediği max. işlemciler  X2 Dal Core 4800+ E6 yada Opteron 180 E6 2 sinden birini seçmem gerekiyor bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

http://www.msi.com/index.php?func=prodcpusupport&prod_no=169&maincat_no=1             buda benim eleman :)) üserinde 3000+ war :)

Paradan 6-0 Atabilirsiniz Ama Tarihten ASLA...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    opteron180 al valla ben onu kulllanıyorm memnunm

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UploaDeR
    UploaDeR's avatar
    Erkek
    4800+

Bizim yaptığımız paylaşımlar , o kadar emeğe bir gün de başkalarının yaptığı (Ç)ALINTI lar kadar değer verseniz ne olur ?ölmessiniz...,, ATEİZM ! ATeist Üye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer1041
    zafer1041's avatar
    Erkek
    Abi nie X2 4800+  yada opteron 180 ? bana ikna edici bişiler söyleyin lütfen :)) Ben ev kullanıcısıyım opteron bildiğim kadarıyla server işlemci ? bana ne + sı olur ? Server işlemciler terminal sayısı arttığı zaman daha avantajlı oluyor die biliyorum fazla iş yükünde daha stabil değilmi ufak tefek işlemlerde diğer işlemciler daha başarılı  die biliyorum varsa bu işten anlıyan arkadaş bi aydınlatsın ltf.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UploaDeR
    UploaDeR's avatar
    Erkek
    sorunun cevabı için işlemciyi ne için kullanacağını söyle sana işlemcini söyliyim opteron a 16gb ram mı takacan? 

Bizim yaptığımız paylaşımlar , o kadar emeğe bir gün de başkalarının yaptığı (Ç)ALINTI lar kadar değer verseniz ne olur ?ölmessiniz...,, ATEİZM ! ATeist Üye
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer1041
    zafer1041's avatar
    Erkek

yok yha ev kullanıcısıyım en ağır işim crysis2 oyun felan oynuyorum budur yani. bende bunu sordum saten yukarıyı okursan bunudemek istedim aslında ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

amd 4000+ ile crysis oynuyorum toplam pc nin ücreti kasa ( metal i ) ve monitör hariç 350ytl  ye toplamıstım

2gb ram

512 ekran kartı ati x1550

amd 4000+ ,

crysis için yeterli yani test edildi onaylandı o yüzden opteron u unut o iş için sunucu server için

git direk x2 4800+ yi kap derim ama anakartın am2 yada am2+ desteki sanıyorum

daha üst işlemcilere de destek vermesi gerekli

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer1041
    zafer1041's avatar
    Erkek
    Panxer dostum. Anakartın Linkini verdim yukarıda işlemci desteğinde desteklediği işlemciler bunlar yazıo max. işte bilmiyorum daha fazlasını oradan baktım bende. Hee warsa bi bildiğin söle daha yükseğinin alıım ???

Toplam Hit: 1188 Toplam Mesaj: 8