folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Xaomi Mi Band 4 Vs Honor Band 5 - Akıllı Bileklik Alınmalı Mı?

Xaomi Mi Band 4 Vs Honor Band 5 - Akıllı Bileklik Alınmalı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

honor band 5 e bak 5 e :D

çok güzel. mi4 yerine onu aldım. mutluyuz.

2 hafta şarjı rahat. sürekli nabız takibi açık

çok fazla antreman/spor modu var. honor band bak sen :D

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Eyw hocalar bilgiler için. 

Deli gibi de satıyor. Gerçi satmasının bir nedeni yurtdışında 30 dolar gibi bir rakam. Xaomi mi band 3 geçen sene 1 milyon satmış.

Xaomi mi yoksa Honor 5 mi alınmalı. Bir kaç yerde mi band in hatalı ölçüm yaptığı sensörünün dandik olduğu yorumlarını okudum.

İkisini de kullanan var mı? fitnes ve ölçümlerde ne tür hatalar alıyorsunuz?

ride or die..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Gear fit 2 almıştı kız arkadaşım bana hala kullanırım, bir spor saati olarak kullanıldığında şarjı 12 saat dayanmıyor :D ama GPS Bluetooth wifi hepsini kapatıp nabız olceri kapatırsan şarjı dayanıyor :D böyle akıllı saat mi olur. 

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

2 yıldır 3 kullanıyorum bozulsa yenisini alacağım yapmadığım eziyet kalmadı yok sağlam yapmışlar

ayda 2 defa şarj ediyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

uzun uzun yazdım ama herşeyi bosver sadece saate bakmak için bile alınır

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

uzun uzun yazdım ama herşeyi bosver sadece saate bakmak için bile alınır

Ne yaptın sonra sildin mi? ^^` (niye yazdıklarını siler insan ya. ben meselâ, bu wiki'de daha öncekine göre düzenlenmiş metinlerin ilk hallerini de okumak isterdim.)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    67Impala bunu yazdı

Mi band 4 te müzik çalar kontrolüde var mesela bu özellik 3'te yok.Ayrıca band 3 Mayıs ayında tanıtılmış.band 4, Haziran ayında tanıtılmış.İnternette çıkacağına dair bir kaç sitede denk geldim.Hazirana kadar 2 ay bekleyin derim bence.

yardımcı uygulamalarla mi 3 ün düğme fonksiyonunu kişiselleştirebiliyorsun spoty aç müzik değiş vs

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1465 Toplam Mesaj: 18
xaomi mi band 4