folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Xbox 360 Turkce Yama Yapma Hk.

Xbox 360 Turkce Yama Yapma Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Geçenler de bir arkadaşımdan XBOX 360 konsol aldım. Konsol kırılamayan modellerden ve elimde pek çok orjinal oyun var.

Şimdi ben bu oyunlara Türkçe yama yapmak istiyorum. Kırılmamış olan XBOX 360 ta bu mümkün mü ?

İnternette pek çok XBOX 360 oyunu için Türkçe yama yapıldığını gördüm, ancak kırılmamış olan makineye yama yapılmasıyle ilgili bir yazı göremedi.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Up olsun. Yok mu bilen hocalar?

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Son kez up olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Hocam..

Kırılmamış (Jtag Olmayan) Makineye Türkçe Yama Hiç Duymadım Görmedim Bunca Zamandır Xbox Oynarım..  

Normalde Mantık Şu Biz Jtag Makinada Örneğin Hdd/Gamez/Punisher/Dat Klasöründeki 'Lang' Dosyasını Türkçe Yama İle Değiştirebiliyoruz.. 

Bildiğim Kadarıyla Senin Dosya Sistemi İçinde Öyle Özgürce Koşacağın Bir Ortam Yok Elindeki Makinada.. 

Tabi Bunlar Benim Benim Fikirlerim Bir Mürit Çıkıp 'Biz Yaptık Oldu' Derse Saygı Duyarım..  (:

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Arkadaşa katılıyorum. Dosya sistemine erişemediğin sürece dil dosyalarıyla oynama şansın yok :)

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

aldığın xbox360 ın altkısmında ki etiket ve bilgilerini bana foto çekip atarmısın 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

aldığın xbox360 ın altkısmında ki etiket ve bilgilerini bana foto çekip atarmısın 

2015 model cihaz hocam.

Toplam Hit: 1282 Toplam Mesaj: 7
türkçe yama xbox 360 xbox