folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder XBOX Mı PS3 Mü?

XBOX Mı PS3 Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

kivanc bunu yazdı:
    -----------------------------

xbox online oynanıyor mu yaa? 

orjinalse online oyunlarda ps3 den üstündür bir kaç oyunun xbox a özel harita çıkartığını okumuştum ancak şuan hatırlamıyorum

ayrıca bilgi dogru ise xbox da oyun modlarını ve güncelleştirmelerini indirmek mümkünken ps3 de olmuyor?

kullanan yazarsa sevinirim.

Break Dance Bboy MaxeL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

code_46 bunu yazdı:

ps3 ü al çünkü adamlar açıklama yaptı daha 8 yıl yeni bir konsol üretmiycez diye + mimarisi perfromansı bakımından xbox360 tan çok daha üstün şuan tam kapasiteyele kullanamıyorlar bile.

ps3 al 1 tane program var onu yükle ps3 e ps3 kırılır. oyunları netten indir ve oyna. çip filan yok. bende 2 TB oyun var indirdim çatur çutur oynuyorum sorun yok bölge koruması

yok.

şu olayı biraz anlatırmısın.sen biliyorsan msn ye ekle musaitsen bende yapayim şunu bir zahmet

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

sansar55 bunu yazdı:

code_46 bunu yazdı:

ps3 ü al çünkü adamlar açıklama yaptı daha 8 yıl yeni bir konsol üretmiycez diye + mimarisi perfromansı bakımından xbox360 tan çok daha üstün şuan tam kapasiteyele kullanamıyorlar bile.

ps3 al 1 tane program var onu yükle ps3 e ps3 kırılır. oyunları netten indir ve oyna. çip filan yok. bende 2 TB oyun var indirdim çatur çutur oynuyorum sorun yok bölge koruması

yok.

şu olayı biraz anlatırmısın.sen biliyorsan msn ye ekle musaitsen bende yapayim şunu bir zahmet

CFW olayı sanırım. FTP programı makinaya ve pc ye yükleniyor. IP adresi tanımlanarak pcden makinanın hddye bağlantı sağlanıyor ve kopya oyun hddye kopyalanıyor. 3.55 de geçerli sanırım çünkü 3.55'in fw'sinin cracklenmiş hâlini sonradan yüklüyoruz. Önce orijinal fw sonra cfwyi yüklüyopruz sonra oyunları yüklüyoruz. Fw kopya oyunu algılamıyor ve açıyor. Bu işlem 30 ile 80 tl arası yapılıyor ama nette videoları mevcut rahatlıkla yapabillirsiniz.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Makina kargonun salaklığıyla elime ulaştı. (yani geç ulaştı. :) Kimse ups ye kargo vermesin! :)) Üründen çok memnunum cfw 3.55 sürüme sahip ve 11 adet te oyun yüklenmiş. Yani satıcıdan öyle istemiştim. Ayrıca hdmi kablo da şey ettirivermiş kutunun içine ki gayet de güzel etmiş. Normalde hdmi kablo vermiyorlar sanırım. Hem fiyat olsun hem de alışveriş kalitesi olsun gayet memnunum almak isteyenler dikayı tercih edebilirler.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bende de ps3 var, daha elimi surmus degilim. Kuzenlerle ps2 pes turnuvalarina devam ediyoruz. :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 4768 Toplam Mesaj: 36