Xbox One Vs Ps4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    yemillie bunu yazdı

ps4 konusunda benim de yardıma  ihtiyacım var yakın zamanda almak istiyorum , kırık filan istemiyorum açıkçası online olarak da oynamak istiyorum. 

internet hızım ttnet işte 16 mbps ama 14 filan alabiliyorum , sizce yeterli olur mu? 

Buna ek olarak , tv 4K olmadığı için Pro almak istemiyorum , sizce doğru mu yapıyorum?

Garanti konusunda ise ithalatçı garantili mi almalıyım Sony Eurasia mı ? 

D&R 'da filan güzel paketli bi şekilde satıyorlar onlardan mı alsam , tavsiyeniz nedir ? 

hocam 2 yıl içerisinde TV değiştirmeyi düşünmüyorsan normalini alabilirsin fakat şuda var 4k filmler ve diziler yaygınlaşıyor internet sayesinde erişebilmek kolay.

bugun türk dizisi olan Fİ de bile 4k desteği var ( netflix  film ve dizilerini sen düşün fakat online izlemek için en az 24mbps hız şart )  yine şahsiyet ve dip dizileride 4k çözünürlük destekliyorlar.

sadece konsol için 4k tv al demiyorum fakat genel multimedyan için 4k ya geçiş HD ye geçişten daha hızlı olacak.

diğer yandan eğer çok büyük bir kampanya yoksa genelde internette daha ucuz oluyor paket halinde bir kaç paket örneği vereyim

500gb + horizon zero down + drive club + bir oyun daha veya 1TB + FIFA 2018 

tabi bu oyunların hepsi konsola etiket fiyatına ekleniyor genelde hep konsolun kendi mağazasında oyunlar daha ucuz oluyor

https://www.akakce.com/arama/?q=playstation

buradan paketlere ve oyunların fiyatlarına ayrı ayrı bakabilirsin oynamayacağın bir oyun ile geleceğine sadece konsolu alıp + oyun alabilirsin.

arada çok fiyat farkı olmaz ise sony garantil al sıkıntı yaşarsan muhattabın olsun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek

Ikisinin de fani var fakat anladigim kadariyla hangisinde rahatsak onu almamiz

İmza nasıl atılıyor ?
Toplam Hit: 3395 Toplam Mesaj: 23
ps4 vs xbox