folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Xbox One X Vs PS 4 PRO Artı Ve Eksi Yönleri.

Xbox One X Vs PS 4 PRO Artı Ve Eksi Yönleri.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

hocam 5.05 sürüm ve altındakilerin hepsi kırılıyor. bildiğim kadarıyla da sony mağazalardaki ürünleri güncel tutuyor genelde.

satın almadan önce mağazada bi açtırıp bak sürümü nedir diye. internettekilere pek güvenme gözünle görmeden alma hocam.

imza.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

hocam 5.05 sürüm ve altındakilerin hepsi kırılıyor. bildiğim kadarıyla da sony mağazalardaki ürünleri güncel tutuyor genelde.

satın almadan önce mağazada bi açtırıp bak sürümü nedir diye. internettekilere pek güvenme gözünle görmeden alma hocam.

hocam mağzadaki ürünleri sony nasıl güncellesin stoğu geri çağırması lazım , fakat hepsiburada gibi sürümün yüksek olduğu yerlerde dediğin gibi satılan malın yerine yeni stok girdiği zaman güncel mal gelir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

yılın başlarında ps4 derdim ama şimdi alırsam xbox one x 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

hocam mağzadaki ürünleri sony nasıl güncellesin stoğu geri çağırması lazım , fakat hepsiburada gibi sürümün yüksek olduğu yerlerde dediğin gibi satılan malın yerine yeni stok girdiği zaman güncel mal gelir.

media markt ve teknosaya gittim eve yakın diye sony'nin belirli aralıklarla cihazları geri çağırıp yeni cihazları verdiğini o yüzden düşük yazılımlı cihazların kalmadığını söylediler. benim bulduğum cihaz ücra yerdeki bir dükkanda 3.55 yazılımda falandı. muhtemelen yeni sürümü yayınlayıp, yeni sürüm kırılana kadar cihazları değiştiriyor ama ne kadar mantıklı tartışılır. ya da tekno market çalışanları bilgi sahibi değil bilmiyorum ama böyle cevaplar aldım.

imza.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Tamam da ben uncharted ve last of us sersini oynamak istiyorum. Zaten akşam işten eve gelince 2 saat oynama fırsatım oluyor. 

Ben ne yapayım?

Not: xbox360 spor

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Tamam da ben uncharted ve last of us sersini oynamak istiyorum. Zaten akşam işten eve gelince 2 saat oynama fırsatım oluyor. 

Ben ne yapayım?

Not: xbox360 spor

100 defa yazdım tekrar yazayım.

uncharted serisini baştan sona oynayan last of us oynamamış biriyim. 

bu 2 oyun da DEVAMLI OYUNLAR DEĞİLLER.

son last of us ps3 ün öldüğü tarih konsolun yenisinin çıkacağı tarihte çıktı 

yine yeni last of us ps4 ün ömrünün bitmeye yakın olduğu bir tarihte çıkıyor

son god of war ps3 ün öldüğü tarihte çıktı , yeni god of war ps4 ün ömrünün bitmesine yakın tarihte çıktı.

şimdi bu ne demek ? bu oyunlar fanı bile olsanız 20-30 saat oynanacak ( 2-3 gün ) de bitirilecek oyunlar. 

sonra oynayacağınız oyunlar battlefield , forza , call of duty fifa , GTA , just cause 2-3-4 , vs  Yani konsolu kullanarak sürekli oynayacağınız oyunlar bunlar. 1-2-3 yıl oynarsınız gta 5 yıldır hala oynanıyor battlefield 4 5 yıldır hala serverler full.

şimdi sürekli oynayacağınız oyunları xbox da daha ucuz konsolla , daha yüksek grafik kaltiesiyle , daha yüksek framerate ile , daha yüksek çözünürlükle oynuyorsunuz.

diğer tarafta boktan donanımı daha pahalıya satan sony var.

sen hala gelip 2 günde bitirilecek oyunu oynama derdindeysen playstation u olan bir arkadaşından rica et , al oyna bitir. 

evde 2 konsoluda olan biri için ( hem xbox one x hem ps4 var jailbreakli ) playstation exclusive oyunu bitirip tuzlu rafına kalkarken xbox her gün kullandığımız cihaz. 

Yani 1 yıl oynayacağınız oyunla 2 gün oynayacağınız oyun kıyasnı yapıp 2 günlük oyun için konsol alıyorsanız alın hocam çok güzel yatırım yapıyorsunuz kendinize derim bende.

Toplam Hit: 11365 Toplam Mesaj: 79
60 fps vr 4k sony playstation xbox ps4 pro one x