Xiaomi Mi 6 Sarj Giris Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ne çok mi6 kullanan var :D:DD benim mi6 da tek sorunum şu telefondaki ahizenin sürekli sesinin azalması Ne yapsam ne etsem çözemedim. 3 ayda bir telefoncuya 150₺ para bayılıyorum adam ahize değiştiriyor. Pislikten değil bu arada eminim yani :)

telefonu değiştir, 1 yilda kara geçersin :) Ben tc de ki hattımı ona taktim, sadece sms için kullanıyorum. arada external disk gibi dosya taşımakta işe yariyor. 

Bir ara mi6 da bluetooth ile bağlandıktan sonra bağlantı kopunca kendini sessizde tutuyordu. kapatip açmadan düzelmiyordu o zaman soğudum. sikim sonik bug'lar vardi telefonda. simdi düzelmişlerdir gerci.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ne çok mi6 kullanan var :D:DD benim mi6 da tek sorunum şu telefondaki ahizenin sürekli sesinin azalması Ne yapsam ne etsem çözemedim. 3 ayda bir telefoncuya 150₺ para bayılıyorum adam ahize değiştiriyor. Pislikten değil bu arada eminim yani :)

Bende de mi6 var zamanım olursa Eminönü ne geçer arkadaşa açtırır temizletir kapatırım. Ahize değiştirmedim ama tasarımdan sanırım toz pislik birikiyor. Açıp güzelce alkolle falan temizleyince 6 ay kadar götürüyor. 30 tl veriyorum. Kulaklık kullanarak çözüyorum şuan yoksa sıkıntı..

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

hocam bende de vardı bu sorun bantla temizledim pislikten çıkmıstı. simdi yine azaldı ses.  :/ ben de mi6 kullanıyorum tahribatın yarısı mi6 kullanıyor galiba haha

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

Bende de mi 6 var gecen gun bimde type c kablo gorup aldim ucu ledli olandan. Gayet guzel sarj ediyor. Soket kismi biraz derin ucundaki metal kisim uzun olan sarj aleti olursaesajlasirken filan sarj kablosu çıkmıyor.

Sarjla alakali cozum bulamayan varsa orij sarj kablomda birazcik temazsizlik var priz tarafindaki giris yerini oynatinca sarj ediyor. kullanmayi bıraktıgim icin ucretsiz gonderebilirim uzun zamandir bu sekilde kullaniyordum halen de kullanilabilir.

Toplam Hit: 1327 Toplam Mesaj: 15
xiaomi