Xiaomi Mi5s Nasıldır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

bende düşünüyorum. ancak kamerası düşündürüyor. gsmarena'daki kamera teslerinde xperia x'in 23mp'lik kamerasından daha iyi gözüküyor

Sony eskinin Nokia'sı kafasında. Megapixel'i yazılımla yüksek tutuyor ama işleyecek yazılım tırt olunca tost makinası kıvamında fotoğraflar çıkıyor ortaya. Sony'ye mobilde çok fırsat verdim ama bi bok olmaz artık bunlardan.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

selam. xiaomi mi 5s 64gb. aldım 128'inin siyahı olsaydı alacaktım. almadan gsmarena'da epey cihazla karşılaştırdım. sony, samsung vs. almayı da düşündüm ancak iyiki bunu almışım. kamerası çok güzel. şüphem vardı ancak yine gsmarenadaki kamera karşılaştırmalarını tek tek inceledim. zaten benchmark ve antutu'da ilk 10'da telefon. gönül rahatlığı ile öneririm. epey güzel alet. tek eksiği bence microsd kabul etmemesi. ancak 64'ün bana yeteceğini düşünüyorum. önceden 16+32 kullanıyordum.

Toplam Hit: 2192 Toplam Mesaj: 13
xiamoi 5