Xiaomi Redmi 5 Plus İyi Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler yedek tel olarak düşünüyorum.. Belki bir iki ay sonra sevdiğim bir akrabamda verecem.. Radyosu yok sanırım biraz o sıkıntı benim için.. Şu an kullandığım A7 2017 yi bi servise göndermem lazım garantisi bitmeden..

Görüş ve önerileriniz nelerdir?..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

radyosu var hocam. güzel telefon bence.. kardeşim pubg oynuyor sıkıntı yok :)

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-redmi-5-plus-64gb.html

ben de sevgiden yanayım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

çentik yok ama çerçeveleri göze batmıyor bence tasarım olarak baya iyi. tanıdığım 2 kişiye aldırdım bunu ikiside memnun şimdilik hocam.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yedekte tutacaksan Umidigi'nin 950 liralık modeline bakabilirsin.

https://www.tahribat.com/forum/umidigide-turkiye-pazarinda-239919

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Iphone 8 Plus kullanıcısıyım. 1 hafta önce tablet almak için başladığım araştırmam, Xiaomi 8 Lite ile son buldu. İnanılmaz derecede memnun kaldım. 128 gb / 6 Gb Ram olan modelini kullanıyorum. Gayet stabil. Evet kullanım rahatlığı vs için son kullanıcı bazında Apple çok iyi ama sundukları, Fiyat/performans, şarj vs vs gibi özellikleri sebebi ile sanırım asıl telefonum Xiaomi haline gelecek. Ayrıca resmi ya da tedarikçi garantisine takılma derim. 10 sene öncesini konuşsak yazılımsal konularda destek alabilmen adına elbette TR garantili olsun derdim. Şu an yazılım tarafında destek alabileceğin onlarca site mevctu internette. Düşürme, kırma, brick gibi durumlarda zaten garanti dışı kalacak telefonun. Bence bir bak,

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_8_lite-9329.php

1900-2000 arası piyasa değeri var ithal malların. TR Xiaomi fiyatı 2700 civarında. Ön cam komple fiyatı da 45-50 USD dolar fiyatı var bildiğim kadarı ile.

Selamlar.

İpimle kuşağım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

29 Ağustos 2018 tarihinde elime geçti Xiaomi Redmi 5 Plus. O zamandan beri kullanıyorum.

Sormak istediklerin varsa sorabilirsin hocam.

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

hem eşime hem anneme aldım tabiri caizse canavar gibi telefon  tek eksiği çift kamera olmaması 

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

General mobile GM9 pro hakkında ne dersiniz gençler.. bende biraz AMOLED ekran takıntısı var da...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

General mobile GM9 pro hakkında ne dersiniz gençler.. bende biraz AMOLED ekran takıntısı var da...

AMOLED takıntısı varsa : Xiaomi Mi 8 Se. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam ben kullanıyorum bimden aldım 3gb 32modelini

nanocam taktım armor kılıf 0 sıkıntı kasa konusunda ele uygun bir telefon

oyun oynatıyor fakat harbi baba aiongibi mmorpg kasma yaşarsın az çok

fps oyunlarında kasma yaşamıyorum

sarjı çok iyi 4000mah baya gidiyor

kamera stock o kadar iyi değil fakat google camera ile adam oluyor ben twrpden kurdum 

hafıza 32gb doluyor hocam 8-10gb zaten rom tutuyor ama bir sd card tak hafıza konusunda 0 sıkıntı

ekranı güzel 1klık telefondan mate20 iphone kalitesi bekleme ama iyi ekran kalitesi

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

hocam ben kullanıyorum bimden aldım 3gb 32modelini

nanocam taktım armor kılıf 0 sıkıntı kasa konusunda ele uygun bir telefon

oyun oynatıyor fakat harbi baba aiongibi mmorpg kasma yaşarsın az çok

fps oyunlarında kasma yaşamıyorum

sarjı çok iyi 4000mah baya gidiyor

kamera stock o kadar iyi değil fakat google camera ile adam oluyor ben twrpden kurdum 

hafıza 32gb doluyor hocam 8-10gb zaten rom tutuyor ama bir sd card tak hafıza konusunda 0 sıkıntı

ekranı güzel 1klık telefondan mate20 iphone kalitesi bekleme ama iyi ekran kalitesi

Edit yedek tel olarak düşünüyorsanız yeterde artar bu telefon benim tek telefonum zararını görmedim dediğim gibi oyun teli değil o yüzden taşaklı oyunlarda kasma oluyor az çok

pubgde kasmaz ama

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
Toplam Hit: 1917 Toplam Mesaj: 21
xiamoi redmi 5 plus 64