XML Sorunu (Ücretli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Yeni bir web sitesi aldık.

Ancak çalışılan firmanın panel tasarımı berbat. Ne yaptıysam ne ettiysem admin panelinden şu güncel xml'i yükleyemedim.

Çalıştığım firma xml için bir link ve fotoğrafların logoların olduğu birkaç dosya attı. Ben dosyaya dosyalar bana bakıyor. 

Sitede hala eski ürünler duruyor. Bu konuda yardımcı olacak ve ilerde sorun yaşamamam için mümkünse yardımcı olurken tvde gösterecek yahut videoya alıp ilerde saklamam için anlatacak birisi varsa ücretini yazarsa işi dışarıya vermeyeyim.

Her foto ve link geldiğinde başkasına vermek istemiyorum açıkcası öğrenmem gerek ama hazır sistem olduğundan ne bir döküman var nede bilgi.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

https://material.google.com/style/icons.html 

Şöyle şeyler mi hocam ? Logo dediğin ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

sitenin altyapısı ne ?

opencart, wordpress vs vs

xml i parse edip siteye yükleyecek bi eklenti lazım sana. özelden altyapını yaz ve örnek xml at bakayım hocam. 

edit: 

MhmdAlmz bunu yazdı

yok dude

eticaret firmaları (ürün tedarikçileri) genelde ellerindeki ürünleri bayilere xml şeklinde verirler. resimleri de yanında atarlar (ürün koduyla resmin dosya adı falan aynıdır ya da bi şekilde ilişkilendirilir). arkadaşın bahsettiği o. logo dediği de ürün listesindeki markaların logosudur muhtemelen

nurulmac11 tarafından 22/Kas/16 20:51 tarihinde düzenlenmiştir

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

sitenin altyapısı ne ?

opencart, wordpress vs vs

xml i parse edip siteye yükleyecek bi eklenti lazım sana. özelden altyapını yaz ve örnek xml at bakayım hocam. 

edit: 

MhmdAlmz bunu yazdı

yok dude

eticaret firmaları (ürün tedarikçileri) genelde ellerindeki ürünleri bayilere xml şeklinde verirler. resimleri de yanında atarlar (ürün koduyla resmin dosya adı falan aynıdır ya da bi şekilde ilişkilendirilir). arkadaşın bahsettiği o. logo dediği de ürün listesindeki markaların logosudur muhtemelen

@nurulmac11  Hocam aynen dediğin gibi sistem. Ancak sistem açık kaynak kodlu değil. Ticket açtım bekliyordum öğlene kadar bekleyeceğim bakalım teşekkür ederim 

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Sabaha kadar bekle sen ben bi kendime geliim:)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 685 Toplam Mesaj: 5
xml