Xp Açılırken Şifre Koydum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egitimci
    egitimci's avatar
    Erkek
    xp açılırken şifre koydum başkası açmasın diye ama pc açıkken kardeşim şifremi değiştirmiş nasıl şifresiyi kıracam admin olarak girilmiyormu pc'ye veya çözümü olan varmı?

http://s1.bitefight.net/c.php?uid=43137
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    1 güvenli modda admin olarak girip denedinmi
    2 windows remove password diey bi program var onu dene
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DooM
    DooM's avatar
    Erkek
    Bios pilini çıkar kardeş sıfırlaanır:P Yada pc açıksa hala bilgisayarıma sağ tıkla yönete gir orda kullanıcı ve guruplar var ona tıkla sağda bi yer acılacak users gruops diye ordanda direk eski şifre olmadan yeni şifre belirlersin ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gEL_pC_pC
    gEL_pC_pC's avatar
    Erkek
    ya adam windows açılırken şifre koydum diyor....sende bios pilini çıkar diyorsun...enteresan ya.kardeş bilgisayarın açma düğmesine bastıktan sonra asürekli f8'e bas karşına windows açılış menüsü çıkacak...oradan """güvenli mod""" diye bir seçenek var bilgisayarını orada açıcaksın.....bilgisayarın açıldıktan sonra karşına senin kullanıcılarının dışında birde " adminstratör" adında bir kullanıcı çıkıcak.sen bilgisayarını adminstratörde aç......açtıktan sonra...başlat---ayarlar---denetim masası---kullanıcı hesapları---gir kullanıcı hesaplarına oradan kardeşinin şifresini değiştirmiş olduğu kullanıcıyı seç..kullanıcıyı tıkladıktan sonra sol taraftaki menüden " parolayı kaldır" sekmesini tıkla..ardından bilgisayarını yeniden başlat...

BaBaMa değerimi sordum : "dünyalar kadar oğlum" dedi ,dünyanın değerini sordum :" 5 para etmez Dedi" çelişKi !!!!
Toplam Hit: 2097 Toplam Mesaj: 4