Xp Etkinleştiremiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delialp
    delialp's avatar
    Erkek

xp home edition  kurdum fakat etkinleştiremiyorum. sifre yi istiyor yazıyorum ama olmuyor..

yardım edin pls

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

etkinlestirme sifresini nerden aldin ?

sifreyi yanlizca microsoft dagitiyor, bunuda ya telefonla veya maille veriyor.

microsoft dan aldiysan calismiyorsa onlara basvur. senin windows buyuk ihtimalle korsan cd den yukleme o yuzden calismiyordur ve aldigin etkinlestirme sifreside internetten buldugundur calismamasi normaldir...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    akşama tahribat.com download bölümünden xp service pack etkinleştiriciyi indirebilirsin.. gidip geliyim koyacam.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    vallakoyacamda ftp acoountu yok :( gelsin ilk işin o olacak hazır bekliom yani :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zaymo
    zaymo's avatar
    Erkek

Başlat/Çalıştır'ı aç ve şu komutu yaz.
    %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a
    Karşına "Windows Etkinleştirelim" Penceresi gelecek.Bu pencereden ikinci şeçeneği,
    yani "Evet,Windows'u etkinleştirmek için bir müşteri hizmeti temsilcisine telefon etmek istiyorum"
    seçeneğini seçip, ileri'yi tıkla.
    Karşına "Telefonla Windows etkinleştir" penceresi gelecek.Bu ekranda "Ürün anahtarını değiştir'i tıklair sonraki ekranda, orjinal bir xp key`i gir "V8KG7-FRF6Y-WWRRB-G7KYY-TD4B7" ve güncelleştiri seç.Sonra başka hiçbirşey yapmadan çarpı ile kapa artık xp aktif olmuştur.

Saygılar

Power Ed By Zaymo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek

( akşama tahribat.com download bölümünden xp service pack etkinleştiriciyi indirebilirsin.. gidip geliyim koyacam. )

Windows XP Professional Edition kullananlarda yararlanabilecekmi bu durumdan ? Yani Services Pack 1'i kurabileceklermi sistem'e ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek

benzer bi konu daha önce tartışılmıştı:

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=10425

bu sayfada xp yi nasıl etkinleştirip sp ları nasıl kuracağın anlatılıyor

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    "renegadealien" daha kısa bir program yardımı ile sorunun çözüleceğinin söylediği için sordum. hem senin dediğin şey çok karışık :)) "renegadealien" halen senin programı bekliyoruz ? Lütfen bizi bilgilendir. ortaya bişi attın kaçtın varmı böyle :p
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Download bölümünde update gerekli dosyalar başlığına bakın. :) biz dururuz sözmüzde :) gerçi biraz geç oldu ama :P

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    Yardımların için sagol dostum. seni sevmeyen gidip intihar etsin :))) Her$ey için t$kler ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imarator
    imarator's avatar
    Erkek

slm

arkadaş  0800 211 39 39 ara  ve oparatör 3 adımdaki sayıları isteyecek onları telefona gir ve sonra oparatör san anumara vereck bunu pc gir bu kadar anlamaydınsa ara orayı çok kolay oparatör yönlediriyo seni

Toplam Hit: 2123 Toplam Mesaj: 11