folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder XP Home Edition Explorer Wmp Sacmaliyo Yardim..

XP Home Edition Explorer Wmp Sacmaliyo Yardim..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fincan
    Fincan's avatar
    Erkek
    S.a muritler..
    Yaklasik 3-5 aydir sistemle ilgili sorunlar vardi ha bugun ha yarin derken aksadi..Simdi sorunum bi gun ne olduysa oldu explorer hata vermeye basladi sayfa yi kapattigimda hata winampi kapatiyorum hata msn i kapatiyorum hata..sonrada paint hesap makinesi online oyunlar gitti..video olan klasor u actigim da direk hata veriyo su aralar fotograf olan dosyalara bile zor bela bakiyorum..

simdi sp2 yuklu bendeki cd de sp1 simdi format atacam atamiyorum sp 2 yuklu.. benim dusuncem sp2 yi silip format mi atayim yoksa gidip xp pro alip herseyi silip tekrar kurayim..yurt disinda oldugum icin lisanli almak zorundayim..o kadar para da yazik a.k
    simdi ben bu sistemi nasil duzeltebilirim?
    herkese yardimlari icin tesekkurler..

ULKUMUZ GOKLERDE DALGALANAN SANCAK;BIZ ALLAH"IN ONUNDE EGILIRIZ ANCAK.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    a.s

kardeş tak cd"ni gelişmiş başlatma menusunden cd"den başlat de onu nasıl yapçam die sorarsan bıosunun modelıne gore deişir benim bıosta F8 le oluyo ama yazar sanırım bılgısayar açılırken olması gir biosa ordan birincil surucuyu cd rom olarak seç dosyalar kopyalansın bekle bıraz,bekle bekle,koş şimdi tut :)

Şaka şaka bı sure sonra karsına bı ekran gelıp duracak orda oncekı wındows surumlerını bulcak seçiceksin winin kurulu oldugu bolumu bu bolumu sılmek için aşşada neler yapman gerektiği yazıcak sılıceksın sonra ham diye bı yazı cıkacak olustur dıceksın tekrar olusturacak sonrada bu bolume kur dıceksın once biçimlendircek sonrada kurmaya başlıcak bıcımlendırme esnasında hızlı biçimlendirme seçeneğini seçme derim ilerde problem yaratıyo...

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 1722 Toplam Mesaj: 2