Xp Home Sp2 30 Günlük Aktivasyon Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bende xp home edition sp2 var ve ilk kurulunca benden aktivasyon istiyor ve internetten yap deyince(key orijinal,kendisi de orijinal)yapmıyor,acaba çözüm öneriniz nedir ?

sevgiler. 

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    Orijinalse faturanın üzerindeki register kodunu telefonda operatördeki fıstığa sölüyosun. benimde selamımı söle:) oda sana başka kod sölüyo. o kodu da giriyosun pc ne sorunun çözülüyor. orijinal değilse gidip orijinalini ediniyorsun.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    legal xp diye bir proğram var onu bul ordan bir key al gir veya proğramla hallet.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    forumda ara ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    legal xp benzeri bi program buldum ama verdiği keyler işe yaramıyor:(microsoft'u da aramak istemiyorum,forumdaki linkler çalışmıyor,ya şu home'a oldum olası gıcıktım,tamam bu olay da tescilledi.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    comlekci54
    comlekci54's avatar
    Erkek
    ilk önce microsoft u arıyorsun yükleme nonu telefona giriyorsun o sana neyi kod veriyo onları giriyorsun öle deniyorsun olmadı son çare fıstıga gönderiyo seni:D:D

Parmak izi bassam olur mu ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

http://rapidshare.com/files/109462455/vitamin_windows_etkinlestirme_kesin_cozum.rar

şifresi www.teorik.net  olması lazım. Vidyolu anlatımı içinde. 

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    hoja legal xp yi dene gerisi hikaye en kolayı legal xp

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLBoYs
    HeLLBoYs's avatar
    Erkek
    arkadaşların dediği gibi legalxp diye internette dolaşan rar li bi dosya var bu dosyayi indirin ve virüs programini kapaliyken çaliştirin yanlış hatırlamıyorsam 4 adım sonunda pcniz orginal hale gelicek. Bişey daha yönergeleri iyice okuyunuz hata yapıyor çoğu arkadaşimiz bulamayanlar pm atsın olmazsa ben sizein için sağlarim.

hknkndl
Toplam Hit: 6809 Toplam Mesaj: 9