XP Kullacıları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevahir_g
    cevahir_g's avatar
    Erkek

okuldaki bilg.lara bir tane yönetici bir tane de sınırlı kullancı var. yöneticiye şifre koymuşlar ama akıllılar administrator'a koymamışlar. burdan giriş yapmama rağmen bazı şeylere ulaşamıyorum. mesela otomatik güncellemeleri kapatamıyorum, vb. ne yapmam gerekiyor. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    Üstünü başını yırt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    MeTaLLiCaLi bunu yazdı:

Üstünü başını yırt

yılın cevabı cük die oturmuş! ahahahah
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    lea adam bişey sormuş sizde tam cevabı vermişsiniz bu cevaptan daha iyi bi şey olamaz :D:D:D:d

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dijitalspeed
    dijitalspeed's avatar
    Erkek
    arkadaşım klavyede  Ctrl+Alt+Delete yaptıgın zaman karşına kullanı adı şifre gelir ordaki kullanıcı adı şifreyi tamamen sil boş olsun tamam tıkladıgın zaman admin olarak giresin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bilgisayarım a sağ tıkla özellikler de oradan otomatik güncelleştirme kontrol panelinden kapat...hem kapatınca ne olacak anlamış değilim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevahir_g
    cevahir_g's avatar
    Erkek

tarikat kardeşlerim siz benim yazdıklarımı tam okumamışsınız. ben zaten administrator olarak şifresiz girebildiğimi buna rağmen güncelleştirme vb. şeyleri kapatamadığımı söyledim. bu arada dipfriz özelliğini nasıl kapatacam bilg.ın?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenter
    silenter's avatar
    Erkek
    admin olarak gırdiysen daha neden bize soruyon ki haci, gücü içinde hissetmelisin, yoosa bu iş olmaz

Şanlı Türk Bayragının Golgesinde Şehit Olmak Her Kula Nasip Olmaz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    deepfrez ın sıfersı lazım sımdı sende oda yoktur. sıfre kırıcı programlar var onları kulla dıycem oda yok dıycen. sen en ıyısı ılk cevabta denılenlerı yap.

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    deepfrez sıfresı lazım sımdı sende oda yoktur. sıfre kırıcı program var onlar ıcın onu kullan dıycem oda yok. sen en ıyısı okulun bılgısayarlarını rahat bırak

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

sen administratorsun ama baska admın yetkısıne sahıp kullanıcıların yetkılerını kısıtlayamazssın...

bı de su admın olarak gırdım dıyorsun ya dıkkat et de admın sınırlı kullanıcı hesabının adı olmasın .

lavuk admın adıyla bır sınırlı kullanıcı hesabı acmıstır sıfre koymamıstır sen de yemısın admınım dıye.

ctrl+alt+delete yap kullanıcılara tıkla bakalım kımlerın hesabı var o pc de bu 1;

sonra denetım masasından kullanıcı hesaplarına gır yonetıcı dedıgın kısının hesabını sılmeye calıs.

ama guncellestırmelerı kapatamadıgından emınsen hıcbır seyı deneme ıse yaramaz ve sen admın degılsın ,sadece admın adlı sınırlı kullanıcı hesabı sahıbısın.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
Toplam Hit: 2438 Toplam Mesaj: 11