XP Sp2den SP3'e Yükseltme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sonsabah27
    sonsabah27's avatar
    Erkek

müridler kusura kalmayın belki basit bir durum ama yine de sormak ve öğrenmek istiyorum.

büroda ki pc de SP2 yüklü çok iyi bir pc olmasada bazı şeyleri yaparken sorun çıkarıyor malumunuz sp2 üvey evlat durumuna düştü.

şimdi ben bunu sp3 yapacam ama kafam tereddütler var.. format gibi olsun istemiyorum. PC'de bir sürü önemli lisanslı program var onların kaybolmasından korkuyorum..

sp3' microsoft sitesinden update şeklinde yükleme paketi indirip yüklersem şuan var olan programlar evraklar dökümanlar kaybolur mu olmaz mı?

ben direk üzerine kurmak istiyorum anlayacağınız...

birisi aydınlatırsa çok minnettar kalırım...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam stub indir yukle hic bir sey olmaz 

itsin oglum sen adam degilsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Kaybolmaz, ben kaybolduğunu görmedim. Eğer çok önemli bilgileriniz varsa yedekleyin yine de.

Olaylara karışmayın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Service pack denilen şey zaten o zamana kadar çıkarılmış tüm güncellemelerin bir arada derlenmesi. Korkma bir şey olmaz hocam. Bu arada madem bilgisayardaki belgeler senin için önemli Google Drive,  Yandex disk'e vs yedekle. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sonsabah27
    sonsabah27's avatar
    Erkek

Sağolun kardeşler. içim rahatladı artık... yedek almak zor değil bazı muhasebe programları var pc'de sifre değişse çalışmıyor korkularim ondan...

Toplam Hit: 1025 Toplam Mesaj: 5