folder Tahribat.com Forumları
linefolder Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax
linefolder Yabancı Dilde Kelime Ezberleme Sitesi Projem. (Sen De Bi El At Kodcu Kardeş)

Yabancı Dilde Kelime Ezberleme Sitesi Projem. (Sen De Bi El At Kodcu Kardeş)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

memrise varken boşuna uğraşma hocam

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Beyler benim eğitimde teknoloji kullanımı konusunda kendimi geliştirmem lazım. Bu projeyi geliştirip antik dillere uygulamayı düşünüyorum. Takdir edersiniz ki antik dillerin öğrenimi konusunda bir web sitesi veya uygulama yok gibi. Var olanlar da çok çok eksik, basit uygulamalar. Yaza çize, sile boza bu işi öğreneceğim. Bana JavaScript, CSS, PHP, Jquery ve Python dillerini öğrenebilmem için çok kapsamlı kitaplar önerebilir misiniz? Teşekkürler 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Beyler benim eğitimde teknoloji kullanımı konusunda kendimi geliştirmem lazım. Bu projeyi geliştirip antik dillere uygulamayı düşünüyorum. Takdir edersiniz ki antik dillerin öğrenimi konusunda bir web sitesi veya uygulama yok gibi. Var olanlar da çok çok eksik, basit uygulamalar. Yaza çize, sile boza bu işi öğreneceğim. Bana JavaScript, CSS, PHP, Jquery ve Python dillerini öğrenebilmem için çok kapsamlı kitaplar önerebilir misiniz? Teşekkürler 

memrise ile kendi öğretmek istediğin şeyin sınıfını açabiliyorsun, yani ister antik dilleri öğret ister kamasutra pozisyonları.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    balik_ bunu yazdı

https://bubble.is

şuna baksana balık kardeş

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

https://bubble.is

şuna baksana balık kardeş

Mesajı yeni gördüm hocam. Detaylı inceleyeceğim teşekkür ederim. Ayrıca ciddi ciddi python öğrenmeye karar verdim. YouTube ders videoları izliyorum. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LevhiMahfuz
    LevhiMahfuz's avatar
    Erkek

"Tabi yazılımcı değilim, biraz hazır şablonlardan yararlandım biraz kendim bir şeyler kattım derken ortaya güzel bir proje çıktığını düşünüyorum. Eksikleri ve hataları giderirsem faydalı olur diye düşünüyorum. İleride Almanca gibi başka dillerden kelimeler de ekleyebilirim. Hem kodlama öğrenmemde bir araç olur."

Gayet güzel bir başlangıç dostum, eline koluna sağlık. Başarılarının devamını dilerim. 

Uçamıyorsan, koş. Koşamıyorsan, yürü. Yürüyemiyorsan, sürün. Ama yerinde durma!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Hocam .tk alanadı google tarafından banlı. Çöp yani. Kimse siteni arama motorlarından bulamaz. Domaine bir el at. Com,net,org falan olsun

https://www.google.com/search?q=site%3A*.tk&oq=site%3A*.tk&aqs=chrome..69i57j69i58.5503j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Emin misin? .tk banlı değil hocam image search'de ve web search'de sıralamalara girebiliyor. Ha authority düşük olduğu için en kuytu köşelere kalıyor site o ayrı.

What are you doing???
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Hocam .tk alanadı google tarafından banlı. Çöp yani. Kimse siteni arama motorlarından bulamaz. Domaine bir el at. Com,net,org falan olsun

https://www.google.com/search?q=site%3A*.tk&oq=site%3A*.tk&aqs=chrome..69i57j69i58.5503j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Emin misin? .tk banlı değil hocam image search'de ve web search'de sıralamalara girebiliyor. Ha authority düşük olduğu için en kuytu köşelere kalıyor site o ayrı.

Aslında eminim, o linklerin hepsi 301 yönlendirmesine sahip. Linklere tıklarsan eğer hemen hepsinin .tk sitesi olmadıklarını göreceksin.

Aslında bu eskiden beri söylenen bir şey. Co.cc linklerin banlandığına dair pek çok site var mesela fakat .tk uzantılar için net bir şey yok. Sonuçta google.tk sitesi de var

Ama gelgelelim Google.tk da dahil olmak üzere tk siteler Google'da gudubet gözüküyor. Senin de dediğin gibi alt sıralarda veya hiç yok

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 6163 Toplam Mesaj: 39
html css javascript ajax