folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yabancı Turistler İçin Promosyon Çanta İçeriği

Yabancı Turistler İçin Promosyon Çanta İçeriği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Daha önceki konumdan hatırlayanlar olabülür.Ben yabancı turistlere gayrimenkul satışı ile ilgileniyorum.Bunun için müşterilere reklam olması adına küçük bir çanta hazırlayacağım.Çanta içeriğinde sizce neler olabilir.Benim için reklam önemli.Bunun için içeriğin fiyatı uygun olmalı ve pratikte kullanılabilen bir şey olması gerekiyor.Şu an aklıma gelenler

*Küçük promosyon çanta yada alternatif paket olabilir(estetik ve uygun)

* Cd üzerinde Antalya tanıtım logolu cd

*Kartvizit

*Ev alım-satım tadilat alınan evleri kiralama hizmeti gibi bir broşür bastırmak

*Gayrimenkul alan kişiye 1 hafta tatil ve turlara ücretsiz katılım broşürü

*Kalem

*Küçük not defteri

*Antalya rehber haritası

*Ev satın alan mutlu müşteri fotoları(tapusunu alırken)

*Antalya kartvizit(ptt 'de ücretsiz dağıtıyorlar)

sizce bunların üzerine ne eklenebilir.Çantada şu olursa olabilir dediğiniz ?

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Çakı,  pusula,  çakmak yada kibrit, anahtarlık, ıslak mendil,minik el havluları baskılı

şapka, tşört (çanta için değil ama ayrıcana verilebilir)

bence antalya tanıtım broşürü daha iyi,   cd pratik olmaz zaten gezici adamlar.

memnun müşteriyi proşürün içinde bastırırsın ayrıca vermek gereksiz bakıp atar zaten boşuna masraf

türkiye için acil gerekli telefon ve yerlerin adresleri olabilir yukarıya reklam koyarsınız.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Acil durumlarda aranacak telefon numaraları,

Bir patlama ya da terör saldırısı sırasında davranış şeklini gösteren klavuz kitapçık,

"Kalabalık yerlerde bulunulduğunda kimlerden şüphelenilmeli" içerikli bilgi notu,

Türk / Kürt / Alevi nedir? Bilgilendirme kitapçığı...

Bunlardan sonra, Türk kadınının örtüsü olan "EŞARP", ya da "YAZMA" koyarsan, nasıl ve nerelerde (özellikle dini mekanlara girilirken) kullanıldığını da anlatırsan dadından yenmez.

Kusura bakma ülkenin geldiği noktada sinirimden yazıyorum böyle. Kişisel algılama lütfen. Son yazdığıma ek olarak, Türk misafirperverliğini anlatan kısa bir yazı ve bunu canlı şekilde yaşamak için "herhangi bir eve bir kahve içimi misafir olun" şeklinde, misafirlerine kahve ikram eden bir Türk kadınının resmini koyarsan canevinden vurursun bence..

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Çakı,  pusula,  çakmak yada kibrit, anahtarlık, ıslak mendil,minik el havluları baskılı

şapka, tşört (çanta için değil ama ayrıcana verilebilir)

bence antalya tanıtım broşürü daha iyi,   cd pratik olmaz zaten gezici adamlar.

memnun müşteriyi proşürün içinde bastırırsın ayrıca vermek gereksiz bakıp atar zaten boşuna masraf

türkiye için acil gerekli telefon ve yerlerin adresleri olabilir yukarıya reklam koyarsınız.

Benim otelde çalışan arkadaşlarım var onlar verecek direk ondan alıp odasına götürecekler.Gezmey durumları yok olsa dahi çantasında duracak.Çakmak tarzı şeylerde aklıma geldi ama bütçeyi küçükten açtığım için ilerleyen dönemte onlara da geçecem.Cd benim için belki de en önemlisi.Orada belirtmemişim Cd içeriğinde Antalya/Alanya ilçesini anlatacak ve sonrasında Alanya'daki projeleri anlatan kısa videoya geçecek.Önce şehir tanıtımı sonra o şehirde yaşama fırsatı olduklarını belirteceğim.Yabancı dil takvim olabilir.(tabi bizim logo ve reklam içerikli)Broşürü oraya gidince insanlara da verebildin diye düşünüyorum aslında.O broşürde web sitemizin reklamı olacak o sitede güncel projeler ve 2.el satılık daireleri bulabilecekler.Çünkü projeden ev almak bir hayli pahalı.Onlara ait evide satabilecekler,tadilat,gelmeden önceki bakım ve temizlik hizmetleri gibi her şeyi broşürde anlatmak istiyorum+ web sitesinde elbette...Son olarak gerekli telefon numaları çok mantıklı.Hatta dil kurslarında  kredi kartı ebatlarındaki dil kartları hazırlatıp reklam ve o şehirde gezebilecek yer tanıtımları yapabilirim.Onlar için çok büyük kolaylık olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

hocam şimdi kalemlerin önüne sünger gibi bişey takıyorlar kaleme basınca kalem ucu içerdeyken akıllı telefon kullanmak için, kalemi böyle yapabilirsin.

na bunlar http://tr.aliexpress.com/item/2015-New-Stylus-Touch-Screen-Pen-for-iPhone-5-4s-iPad-3-2-iPod-Touch-Smart/32598293797.html?spm=2114.49010208.4.7.5CBRkO

akmarky tarafından 19/Mar/16 23:11 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

hocam şimdi kalemlerin önüne sünger gibi bişey takıyorlar kaleme basınca kalem ucu içerdeyken akıllı telefon kullanmak için, kalemi böyle yapabilirsin.

na bunlar http://tr.aliexpress.com/item/2015-New-Stylus-Touch-Screen-Pen-for-iPhone-5-4s-iPad-3-2-iPod-Touch-Smart/32598293797.html?spm=2114.49010208.4.7.5CBRkO

Bu çok hoşuma gitti hocam yaa :)) bu konuda derine ineyim güzel şeyler çıkacak gibi :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Acil durumlarda aranacak telefon numaraları,

Bir patlama ya da terör saldırısı sırasında davranış şeklini gösteren klavuz kitapçık,

"Kalabalık yerlerde bulunulduğunda kimlerden şüphelenilmeli" içerikli bilgi notu,

Türk / Kürt / Alevi nedir? Bilgilendirme kitapçığı...

Bunlardan sonra, Türk kadınının örtüsü olan "EŞARP", ya da "YAZMA" koyarsan, nasıl ve nerelerde (özellikle dini mekanlara girilirken) kullanıldığını da anlatırsan dadından yenmez.

Kusura bakma ülkenin geldiği noktada sinirimden yazıyorum böyle. Kişisel algılama lütfen. Son yazdığıma ek olarak, Türk misafirperverliğini anlatan kısa bir yazı ve bunu canlı şekilde yaşamak için "herhangi bir eve bir kahve içimi misafir olun" şeklinde, misafirlerine kahve ikram eden bir Türk kadınının resmini koyarsan canevinden vurursun bence..

Yazını geç farkettin kardeşim kb...Bu sene turizim sıkıntılarda zaten.Antalya şu an hop oturup hop kalkıyr.Her ne kadar medyada olmasada Antalya'nın üzerine fena titriyorlar.Önümüz sezon para lazım dövlete :))

Toplam Hit: 860 Toplam Mesaj: 7
emlak