Yahoo Outlook Kurulumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhaba, 

Office 2021 lisanslaması sonrası outlook kurulumu yapıyorduk ancak Gmail Hotmail gibi servisleri kurabilmemize rağmen yahoo maili kuramıyoruz. IMAP ayarlarını yaparken hata alıyoruz.

Konu hakkında tecrübesi olan var mıdır ?

Teşekkürler.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

az önce bu ayarları gerçekleştirerek outlooka yahoo mailimi kurdum. 

https://help.yahoo.com/kb/SLN4075.html

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamtartunga
    yamtartunga's avatar
    Erkek

ooutlook 2021de otomatik yahoo görüyor diğer alt sürümlerde sıkınlı olabiliyor

giremezseniz yahoo hesabından outloka özel şifre alabilirsiniz.

Eskilerden.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    yamtartunga bunu yazdı

ooutlook 2021de otomatik yahoo görüyor diğer alt sürümlerde sıkınlı olabiliyor

giremezseniz yahoo hesabından outloka özel şifre alabilirsiniz.

evet orada işte sorun yaşıyoruz hocam.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

hazır konusu açılmışken yahoo mail çalışıyormu halen, geçen girmeye denedim sayfa kısır bir döngüye girdi, çarşıya gittim geldim halen  açılmaya çalışyordu bilgisi olan ?

Kelimeler Kanatır !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Merhaba, 

Office 2021 lisanslaması sonrası outlook kurulumu yapıyorduk ancak Gmail Hotmail gibi servisleri kurabilmemize rağmen yahoo maili kuramıyoruz. IMAP ayarlarını yaparken hata alıyoruz.

Konu hakkında tecrübesi olan var mıdır ?

Teşekkürler.

3. Parti uygulamalarina izin ver diyeceksin sonra 3. Partinicin sifre alıp o şifre ile devam ediceksin

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 556 Toplam Mesaj: 6
outlook yahoo mail kurulumu