folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yakininda Karga Yuvasi Vs Olan

Yakininda Karga Yuvasi Vs Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

Tetta ne moruk yaw. Karga italyan felanmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Sen ölünçe sana alışan hayvan ne yapaçak malum kargaların 200 yıl ortalama ömürleri var ..

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

RunAway bunu yazdı:
    -----------------------------

Tetta ne moruk yaw. Karga italyan felanmı ?

niye herkes tetta diye okumuski bunu? teta gayet guzel bence.zulu da olabilir

bu arada sariyer ve dudullu aklimda ama kilyosta kaldim bi sure karga gormedim pek.

pompaci ya pm attim olumlu donerse onlara gidicem :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Mail gelmiş desteğe

Yerde kedi saldırısından zor kurtulmuş durumda bulduğum yaralı bir karga yavrusunu yaklaşık 1.5 aydır evde tedavi ederek beslemekteyim. Hayvancığın bir gözü kör (muhtemel kedi saldırısı) ve bir bacağı da ip bağlanıp etini kestiğinden (muhtemel insan saldırısı) hafif aksak ve arka pençesi öne kıvrık durumda. Onun haricinde sağlıklı ve uçmaya başlamış durumda olup, insana (en azından bana) alışmış durumda. Mamasını yedikten sonra omuzuma çıkıp “tüylerimi” tarıyor.

Evdeki hayvan kontenjanı oldukça aşılmış olduğundan (3 kedi + 1 köpek) elimden çıkartmak zorundayım, doğaya salmayı en son olarak düşünüyorum, zira tek gözü ve ona kılavuzluk edecek ebeveynleri olmadan çok fazla şansı olduğunu zannetmiyorum.

İlgilendiğiniz takdirde iletişim bilgilerim aşağıda:

Bahadır Baykara

bbaykara [at] gmail.com

0532 254 6805

Beylerbeyi

Saygılarımla,

Bahadır Baykara

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    f_shade
    f_shade's avatar
    Dişi

renegadealien bunu yazdı:

Mail gelmiş desteğe

Yerde kedi saldırısından zor kurtulmuş durumda bulduğum yaralı bir karga yavrusunu yaklaşık 1.5 aydır evde tedavi ederek beslemekteyim. Hayvancığın bir gözü kör (muhtemel kedi saldırısı) ve bir bacağı da ip bağlanıp etini kestiğinden (muhtemel insan saldırısı) hafif aksak ve arka pençesi öne kıvrık durumda. Onun haricinde sağlıklı ve uçmaya başlamış durumda olup, insana (en azından bana) alışmış durumda. Mamasını yedikten sonra omuzuma çıkıp “tüylerimi” tarıyor.

Evdeki hayvan kontenjanı oldukça aşılmış olduğundan (3 kedi + 1 köpek) elimden çıkartmak zorundayım, doğaya salmayı en son olarak düşünüyorum, zira tek gözü ve ona kılavuzluk edecek ebeveynleri olmadan çok fazla şansı olduğunu zannetmiyorum.

İlgilendiğiniz takdirde iletişim bilgilerim aşağıda:

Bahadır Baykara

bbaykara [at] gmail.com

0532 254 6805

Beylerbeyi

Saygılarımla,

Bahadır Baykara

bu mesaj biraz hatıralarımı canlandırdı :)

Toplam Hit: 6763 Toplam Mesaj: 36