Yalan Makinasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yalan makınasının gozlerının ıcıne bakaaaa bakaaa yalanı kıvıranlar var! (Net Efsanelerı. Kulaktan kulaa yayılıp herkes ınanacak buna en sonunda bana baskası sooleyecek el mahkum dot gardıyan bende ınanacam)
    Yalan makınası nası calıstııgını bılmedıım uyduruk bı makınadır. En baba yontem adamın luleden kan cekmektır yada elektrık vermektır. Anadolunun bazı yorelerınde gelenekler devam ettırılıp ata ıskencemız olan falaka halen yasatılmaktadır. Geleneklerımıze baglıyız yanı mıllet olarak. Ayrıca ıskencesız karakol dusunemıyom. Ne o postane gıbı?

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kimyager
    Kimyager's avatar
    Erkek
    TUGRULBABA bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tasıkardı nedır? Nerde kullanılır? Nasıl calısır? Varmıdr? Yok mudur? Neye benzer? Buna benzer bırcok soru yada kısaltılmıs halıyle vs vs :P

Lan hiç güleceğim yoktu ya

Bu Ülkenin Ekmeğini Yiyip İhanet Edenler, Birgün Bu Ülkenin Kurşununu da Yiyeceklerdir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    ciddi ciddi merak ediosan:
    TAŞİKARDİ:kalp atım hızının heyecan,korku,hastalık,...vs. nedeniyle normal sayısının üzerine çıkması..
    dalga geçiosan kırdım kemiklerini
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HELLOWEEN bunu yazdı:
    ciddi ciddi merak ediosan:
    TAŞİKARDİ:kalp atım hızının heyecan,korku,hastalık,...vs. nedeniyle normal sayısının üzerine çıkması..
    dalga geçiosan kırdım kemiklerini
    Ben senden korktum abu harbıden yanı doktursun zatı nerden nası kırılacaanı ıı bılırsın kırdınmı taam omru bıllah bıdaa duzelmez ondan soora yalpalaya yalpalaya yururuz hayır sorun o dııl bı karızma var az bısıı onuda tumden sılersın o sorun yapıyo bıraz onun dısında arıza yok neyse cvp verıom baya yazılı dusundum yeter (Ne demekse yazılı dusunme)

Cıddı cıddı sordum nolcek? (Ulan nıe tırsıyon zalak senı nerde bulcek bu toktur bulamazkı ehehe ulan accaıp oldum bı an uuuuu tuylerım tıken tıken oldu bah)
    Yooo cıddı felan sormuyom nolcek?

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    sistem şöyle çalışıyo. Ellerinin üstüne elektrotları bantlıyosun. Yalan söylediğinde vücud direnci düşüyomuş. O yüzden devredeki ampermetrede ilerleme oluyo. www.xinventions.com da basit bi tane devre var.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOAL
    FOAL's avatar
    Erkek
    yok tur  kimvar diosa yalan

aynı hatayı tekrar yapma yapılacak cok hata var
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    gir bak olm inanmıyosan www.xinventions.com 
Toplam Hit: 6076 Toplam Mesaj: 28