Yamaç Paraşütü Eğitimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

Yamaç Paraşütü için yer araştırıyorum. Eğitimi için İstanbul Büyükçekmece tarafında bir yer buldum. Finallerden sonra gidip konuşacam. Fiyatı altta linkte var. pilot eğitimi 800 kağıt öğrenci pilot eğitimi 450. Ancak öğrenci 10 uçuş pilot 50 uçuş var. O yüzden biraz para bayılıp eğitmen olayım. Hemde arada reklam alarım para kazanırım diye aklımdan geçiyor.

Bir diğer durum ise malzemeleri 3.000 tl den fazla acaba herhangi bir kulübe yazılıp malzemelerini kullanma gibi imkan var mı? Yoksa alayım KYK ile yavaş yavaş ödesem mi? Eğer bu sporla ilgilenen arkadaş varsa benimle iletişime geçebilir mi?

MOD:2005 kayıtlı üyesin haala yanlış bölüme konu açıyorsun. Bu seferlik sadece taşıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    niccele
    niccele's avatar
    Erkek

Pek bilgim yok. Malzeme olarak paraşüt için 1500 lira falan gözden çıkarmak lazım en az. kaliteye göre fiyat yükseliyor. Bir de yapmak istiyorsan illa kendi paraşütün olsun isteyeceksin. Bir şekilde satın almak gerek.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

Bir kulübe yazılıp malzemeleri kullanmak daha ekonomikmiş. Şimdi bir kulüplere bakıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

http://egitim.thk.org.tr/ 

thk kurslarına bakabilirsin, ama başvuru tarihi geçmiş olabilir. kurslar ücretsiz malzemeleri onlar karşılıyomu bilmiyorum

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam link vermemişin... Merak ettim ben de şimdi (:

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

__hsyN__ bunu yazdı:
    -----------------------------

http://egitim.thk.org.tr/ 

thk kurslarına bakabilirsin, ama başvuru tarihi geçmiş olabilir. kurslar ücretsiz malzemeleri onlar karşılıyomu bilmiyorum

THK herhangi bir ücretsiz kursuna yazılabilirsin. Ancak çıkmasını istiyorsan bağış yapman gerekli bağışa göre sana puan verip sıralıyorlar.(Bana garanti iş gibi gelmedi) Ben geçen sene normal paraşüt eğitimine yazıldım çıkmadı.

NmC bunu yazdı:

Hocam link vermemişin... Merak ettim ben de şimdi (:

http://www.golvaoni.com/yamacparasutu.htm

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=oaMTSOI1Zk4

umarım bir gün parayı kıracağım, neyse eğitimi alıp şöyle süzülmek istiyorum. / çok mu hayalci oldum :/ ah ah..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocak33
    kocak33's avatar
    Erkek

ilk başlangıç eğitimi al eğitimde zaten malzeme verirler sana uygun eğitim almadan malzeme alma bu işten anlayan biri yardımı ile malzeme al yamaç paraşütünde çok farklı sınıflar mevcut 

eğitim alacağın yeri iyi araştır thk kurslarını takip et genelde her bölgede ücretsiz başlangıc eğitimi veriliyor

bunları tamamlarsan ben de malzeme var başlangıç eğitimini tamamladıktan sonra satabilirim kilona göre uyarsa tabi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

kocak33 bunu yazdı:

ilk başlangıç eğitimi al eğitimde zaten malzeme verirler sana uygun eğitim almadan malzeme alma bu işten anlayan biri yardımı ile malzeme al yamaç paraşütünde çok farklı sınıflar mevcut 

eğitim alacağın yeri iyi araştır thk kurslarını takip et genelde her bölgede ücretsiz başlangıc eğitimi veriliyor

bunları tamamlarsan ben de malzeme var başlangıç eğitimini tamamladıktan sonra satabilirim kilona göre uyarsa tabi :)

Üstteki postta denilenleri kesinlikle dikkate almalı kafa dengi birini bulup bu işi kendiniz organize edin en güzeli bu şekilde olur.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1080 Toplam Mesaj: 9