Yandex Mail Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ya arkadaşlar ben kaza öncesi üyelik almışım. şifremi algoritmam sayesinde hatırladım. ama bu yandexin ne gibi avantajları var. neler yapılır bununla? tamam mail ajan1111@yandex.com ama daha neler yapılır. benim bilmediğim bi esprisi var mı?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

edit: yandex disc kullanıyorum on numara :D

yandex map

mail hariç kullanıyorum işte :D

serhat8102 tarafından 08/Şub/15 09:17 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yandex mail'de sms ile bildirim olayı çok güzel. E-posta atarken karşı tarafın telefon numarasını girince sms atıp e-posta kutunuzu kontrol edin diyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yandex mail'de sms ile bildirim olayı çok güzel. E-posta atarken karşı tarafın telefon numarasını girince sms atıp e-posta kutunuzu kontrol edin diyor. 

sms parasını nasıl alıyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.yandex.com.tr/all

bütün soruların cevabı burada

ayrıca hocam bu tarz çok basit mevzular için konu açmaya luzüm yok bence yandex servisleri diye aratınca zınk diye çıkıyor zaten konu başlığınıda bariz yandex servisleri diye düzelt istersen başka arayan varsa görsün konuyu 

http://www.tahribat.com/Folder-Google-Yandex-Bing-Ve-Servisleri-145/

buraya açsaydın keşke...

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

https://www.yandex.com.tr/all

evet tüm bunlar. ne işe yaradığını daha iyi öğreneyim.  böyle bişeyin olduğunu bile bilmiyordum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

sms parasını nasıl alıyor

Ücretsiz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yandex disk 200 gb alan verdi ücretsiz.

yandex maps

yandex sınırsız mail

etc. etc. 

bu arada her zaman alternatif bir mailiniz birşeyiniz olsun 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

yandex maps

yandex sınırsız mail

etc. etc. 

bende 10 gb var diyo. yeter daha ne olabilirki. ulan bana ilk bilgisayar alındığında zamanının iyi bilgisayarı olarak alındı. 8 gb hdd vardı. 64 mb ram. ikinci oyunu yükleyemiyordum. dolu diye... şimdi bedavadan adamlar boş alan dağıtıyor. benim ilk hdd den 2 gb fazla...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

yandex maps

yandex sınırsız mail

etc. etc. 

bende 10 gb var diyo. yeter daha ne olabilirki. ulan bana ilk bilgisayar alındığında zamanının iyi bilgisayarı olarak alındı. 8 gb hdd vardı. 64 mb ram. ikinci oyunu yükleyemiyordum. dolu diye... şimdi bedavadan adamlar boş alan dağıtıyor. benim ilk hdd den 2 gb fazla...

200 gb da google drive var , senkronize. 

2 sene önce 1 tb hdd uçtu şimdi herşeyi yedekliyorum.

giden fotolar geri gelmiyor, lise zamanı komple gitti mk.

:D

benim de ilk bilgisayarın 16mb ekran kartı vardı dünya kadar para verip sonradan 64mb a çıkartıp oyun oynanabilir hale getirmiştim

ki o 16 mb ekran kartı o zaman için çok iyiydi çünki millette dvd player yokken benim bilgisayar da dvd rom vardı onu oynatabilsin diye 16 mb ekran kartı koymuşlardı.

ah ah lanet olasıca günler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Yandex metrica ile sitene giren ziyaretçilerin hangi saniye nereye tıkladığını, neleri ziyaret ettiğini görebilirsin.

Yandex kurumlar için eposta servisi ile alanadına ait mail adresi açabilirsin, gayet güzel.

Yandex disk ile verilerine her yerden ulaşabilirsin.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 1257 Toplam Mesaj: 11