folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Yandex Navi Sesli Yönlendirme Yapmıyor

Yandex Navi Sesli Yönlendirme Yapmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

ya arkaadaşlar,

google navi bugün beni bildiğiniz tarlaya soktu aq. bıktım bu kadar salak bir navi olamaz abi. yandex kuruyorum ancak sesli komutsal olayı bir türlü çalışmıyor. netten neyim aradım sonuç elde edemedim birde buraya sorayım dedim.

andorid kullanıyorum. yandex navi açınca sesli yönlendirme yapmıyor. sizce neden?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mikrofona izin verdin mi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Mikrofona izin verdin mi ?

nereden kontrol edebiliyoruz o izni? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uygulamanın izinler kısmına bakmalısın. Her telefonda farklı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Navigasyon sisteminin götüne koyayım. Bostancı'da keko gibi ters şeride soktu beni.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Navigasyon sisteminin götüne koyayım. Bostancı'da keko gibi ters şeride soktu beni.

Kestirme yol seçeneği açıksa ondadır. Yandex verileri taksilerden çekiyor. Malum taksiciler hızlı gitmek için saçma sapan yerlerden giriyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

Kestirme yol seçeneği açıksa ondadır. Yandex verileri taksilerden çekiyor. Malum taksiciler hızlı gitmek için saçma sapan yerlerden giriyor. 

Yüz metre sonra sola döün, yol kenarında kadın var laf atın kavşakdan sağa doğru kaçın.

asifdiaslid klavuzu karga olanın burnu bokdan çıkmaz :D

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

amk yandex.. 

Yeşilköyde beni ters yöne soktu, Polis özel harekat hepsi tepeme cullandı .

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

taksicilerden veriyi nasil cekiyoruz? istedigimiz taksiden cekebiliyo muyuz ? aydinlatirsan seviniriz hocam

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    sercoo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

taksicilerden veriyi nasil cekiyoruz? istedigimiz taksiden cekebiliyo muyuz ? aydinlatirsan seviniriz hocam

Google ya da yandex gibi güçlü bi app yazıyorsun, insanlar kullandıkça verileri serverlarında topluyorsun bu kadar basit. 

Çok sıkılıyom
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Benim araçta yandex nai var, sesli yönlendiriyor,

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1276 Toplam Mesaj: 11
yandex navi sesli yönlendirme yapmıyor