folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yarasalar Neyden Korkar?

Yarasalar Neyden Korkar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Evime sinek girdi nasıl çıkartabilirim? (!)

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Geçen yaz, hava sıcak olduğundan camı açıyoruz gece, benim yatağında kafamı koyduğum kısmı tam camın dibinde. Bir gece yatarken aniden, cama bir şey çarptı. Yine şu iri böceklerden biri camla perde arasına sıkıştı sandım, perdeyi bir açtım bildiğin yarasa. Çarpmanın etkisiylemidir yoksa doğal hallerimidir bilmiyorum bir sarhoş edası vardı. Elime havluyu aldım, havluyla hayvanı yakalayıp balkona bıraktım sonra camı kapattım. Sabah baktığımda gitmişti. Yani pek zararlı değiller ama dikkat et elinle tutarsan ısırmaya çalışıyor.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
     Bir şey yapmaz,gariban bir hayvan,zaten Türkiye'de vampir yarasa yok,ısırınca Dracula falan olmazsın merak etme,aç ışıkları,aç kapıyı pencereyi çıkar gider,zaten bilerek girmez kolay kolay bilmediği kapalı alana.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ışık tutun a.q. olmadı meşale yakın onudamı düşünemediniz 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Evime sinek girdi nasıl çıkartabilirim? (!)
    -----------------------------

renenin baygon sineksavarından sipariş et :):) 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
Toplam Hit: 16186 Toplam Mesaj: 26