Yaratıcılık Aş (Edwin Catmull) Kitabını Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

Tarikat hepinize Selamlar.

Kardeşimin okuldaki hocalarından birisi bu kitabı okumalarını zorunlu tutmuş. Kitabın basımı yok sadece amazon.tr de var ve 300 tl istiyorlar. Ki normalde piyasası 25-30 arasında.

Elinde bu kitap olup uygun bir ücret mukabilinde bana satabilecek bir mürid(e)miz var mıdır ? Teşekkür ederim şimdiden.

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

Satışı olmayan kitabı okutmak ne demek zorunlu? Bulsun versin o zaman öğrencilere okutsun. Ne gereksiz insanlar var eğitim sektöründe.

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Abi şaka mı ya bu korona sürecinde hocalar kafayı yedi artık ne yapacaklarını bilmiyorlar

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

nadirkitap ta 1 adet gözüküyor da , satıcı götvereni 280 tl ye satıyor :D AMK

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    ProSky bunu yazdı

Tarikat hepinize Selamlar.

Kardeşimin okuldaki hocalarından birisi bu kitabı okumalarını zorunlu tutmuş. Kitabın basımı yok sadece amazon.tr de var ve 300 tl istiyorlar. Ki normalde piyasası 25-30 arasında.

Elinde bu kitap olup uygun bir ücret mukabilinde bana satabilecek bir mürid(e)miz var mıdır ? Teşekkür ederim şimdiden.

Kitapçıya sordum da üretimi bitmiş diyor. Hocayı şikayet edin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ingilizce olarak var hocam.. kardesin biliyorsa ingilizce okusun.. ekitap olarak bulamadim.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 722 Toplam Mesaj: 6
yaratıcılık aş edwin catmull creativity inc