Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    arkdslar kızlarla aram iiii ama tanıdım kızlarla
    sıze sorum war kendım ıcın
    sımdı dıyelım bır alıs-werıs yerınde gezıyom
    kız bana bakıyo ben kıza 4 5 sanıye aralıklarla bakıyoz (bır yerde otururken) yanı kızda benı kesıyo bende ama kızla tanısamıyom ne yaparak tanısabılırım ..... walla soyleyın

istanbul nonoslar cemiyet baskani erayy. her turlu sorunlarinizi arkadan cozmeye hazirim buyurun.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Merhaba Demeyi dene

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    e arkdslar pls cwp layın ya

istanbul nonoslar cemiyet baskani erayy. her turlu sorunlarinizi arkadan cozmeye hazirim buyurun.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gazelle
    gazelle's avatar
    Erkek
    lan olum biraz cesaretli ol ya gittin kızla tanışmak istediğini söyledin. Olumsuz bi cevap alırsan ki bakışıyosanız almazsın tanışırsınız işte

Tamer CEYLAN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zreul
    Zreul's avatar
    Erkek
    www.kıztavlama.cjb.net"e gir hoca herşey var orda senin gibiler için

Başkalarının bilgisiyle bilgin olabiliriz, ama ancak kendi aklımızla akıllı olabiliriz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    sıte acılmıyo

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watosn
    watosn's avatar
    Dişi
    ben bi erkekle bakışsaydım(ki bu imkansız çünkü evliyim)1.si kafede tanışmazdım çok göze batar çünkü.cafeden çıkınca yolda yürürken belki tanışabilirim ilgimi çekmişse tabi.çok ısrar eder yada çok yılışıksa tanışmam.bide kıza bakışıyoruz falan demeyesin çünkü kızlar bakar ama bunu kabul etmezler.sonra verdinmi telefon numaranı olay biter.senden hoşlanmışsa zaten mutlaka arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    arkdslar sag olun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seedorf
    seedorf's avatar
    Erkek
    ben hiç bir zaman tanıdıgım yada gördügüm kızlarla konusupta tatmin olmam...bu bi zevk meselesi ve bir sanattır .ciddi soluyorum ..tanımadıgın kızlarla tanısmak bi sanattır sonra metotlar geliştirip başka sekil ve yerlerde tanısabilirsin.işe öncelikle kendine güvenmekle başlarsın..he unutmaki cirkin olsan bile kızlar cirkin ama ona rahmen kendine güvenen erkeklere hasta olurlar...cunku cirkin erkeklerin kendilerine güveni olmadıgını sanarlar ve sen bunu becerirsen kafayı yerler...neyse bi kere konus bi kere dene eger red dedilmezsen ilkinde günde 10 tane kız numarası alırsın eger sende o yetenek pekişirse..cunku bana ole oldu bi kere konustum oturuken saat sordum sonra ateş istedim ama bu arada az kesişiyoruz...sonra işte "burası güzel bi yer" falan hesabı tanısıyosun...sadece kendine güven o an ve kızlar bi hiçtir bunu düsün eline alınca istedigini yapabilirsin...yeterki eline gecsin ...sevgiler bu arada adım güven...

sadsda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    sagol arkds bende eray

Toplam Hit: 1712 Toplam Mesaj: 10